Problem z ikonami. Pomocy!

Witam.

Mam dość specyficzny jak dla mnie problem z komputerem. Otoż od dwóch dni nie moge przeglądać stron internetowych gdyż ikony mozilli fireox i internet explorer są tak jakby nieaktywne tzn klikam dwa razy na ikonke i nic mi sie nie pokazuje. Czym to jest spowodowane i jak ewentualnie mozna to naprawic?

Błagam pomozcie mi!

z góry dziękuje.

Tylko te dwa programy nie działają,czy jakieś inne też?Może jakaś infekcja się przypałętała?

A czy w “starcie” też te ikony są nieaktywne?

z tewgo co widze to tylko te dwie ikony mi siadły.

gadu gadu i tak dalej dziala normalnie.

mozna to jakos naprawic?

A gdzie na tą ikonę klikasz? Na pulpicie? Wejdź do folderu, gdzie jest zainstalowany FF i uruchom firefox.exe (ewentualnie menu star->Programy->Mozilla Firefex->Mozilla FIrefox (tryb awaryjny), zobacz czy w ten sposób się uruchamia

tak. w starcie tez sa nieaktywne.

Dodane 29.06.2009 (Pn) 16:01

trybem awaryjnym tez mi sie nie łączy ;/

AnJaaa12 , otwórz menedżer zadań i spróbuj włączyć te dwie przeglądarki. Sprawdź, co dzieje się z procesami firefox.exe i iexplore.exe

włczylam i sprawdziłam. obie przegladarki widnieją w menedzerze.

AnJaaa12 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przeskanuj kompa od wirusów, wrzuć log z Hijackthis is Combofix (ściągnij je i włącz, one napiszą ci logi, daj je na wklej.org)