Problem z ikonami w operze

Witam

Mam zainstalowaną Operę, i w żaden sposób nie wiem, jak zmieniać ikonki w zakładkach na jakieś wizualne(buźki, kwadraciki, telefonik, …), żeby mi się lepiej szukało w ulubionych (zakładkach ).Te w operze, są zwykłe i jak jest ich więcej to jest ładne poplątanie ?? !!

być może jestem w błędzie; ale Opera nie posiada opcji, która pozwala dostosować ikony w zakładkach :roll: takową czynność (w ogólnym znaczeniu) wykonują różne skórki do Opery, ale jak napisałem w nawiasie każdy folder w zakładkach będzie miał jednakowy wygląd; skróty adresów będą miały ikonę w zależności od tego czy dana strona posiada własną ikonkę czy też nie; jeżeli nie będzie standartowa ikona aktualnie używanej skóry!! mam nadzieję, że zrozumiałeś(łaś) o co mi chodzi!!

zaś jeżeli Opera posiada takową funkcję to wielkie sorki, że wprowadziłem w błąd!! :smiley:

pozdrawiam Duch…

Oczywiście potwierdzam za kolegami, że nie ma takiej możliwości!

Natomiast jest prosty sposób na Twój problem.

Żeby uniknąć ogólnego chaosu w zakładkach i ułatwić sobie nieco wyszukiwanie - warto zadbać o usystematyzowanie zawartości.

Przede wszystkim wywal wszystkie foldery, które zastałaś w momencie instalki Opery.

Następnie utwórz jak najwięcej własnych folderów (oczywiście z odpowiednio dobranymi nazwami) i kolejne linki postaraj się dość precyzyjnie wrzucać do odpowiednich folderów. Im więcej naprowadzających folderów - tym lepiej!

Oczywiście korzystając w zakładkach z opcji Widok - możesz sobie dowolnie ustawić rozmieszczenie wg wybranego klucza.

Sama mam około 300 linków, ale zamknięcie ich w odpowiednio nazwanych folderach - powoduje, że docieram do każdego niemal po omacku! 8)

Stosując się do powyższych wskazówek - nie powinnaś mieć problemów z dość szybkim dotarciem do właściwego adresu.

Nie wiem nawet - czy jakikolwiek zestaw ikonek (załóżmy, żeby istniał)byłby Ci w stanie pomóc lepiej. Bo dalej byłabys zmuszona do przedzierania się przez gąszcz - tym razem faviconek. :twisted:

Z całą pewnością idzie zauważyć, iż grupa ludzi przesiadujących na tym forum jest na wysokim poziomie .

Wszystkich pozdrawiam i dzięki za konkretne i szybkie odpowiedzi .

Zwłaszcza w pisaniu OT.

Oto lista------: > kosmos:

Jedynymi konkretami są - info Ducha i post Waterproof.


Temat zamykam