Problem z ikonami

Nie bylo mnie w domu…przez 2 dni nie uzywalam komputera… dziś go odpalam a tam… na poczatku wszystko ok ale po jakis 5 minutach znikaja ikony wszystkie i pojawia sie 3/4 z wygladem pliku lnk. Taki właśnie wyświetla się typ pliku. Od czego takie coś się zrobiło i jak przywrócić dawne ikony?? Proszę o pomoc… :cry:

:arrow: Start- uruchom - regsvr32 /i shell32

Jezeli to nie pomoze :

:arrow: Ściagasz program Tweak UI, posiada on opcję naprawy ikon.

sciągnełam Tewak Ui i nic…nie chce sie otworzyc :frowning: nawet gdy klikam prawym klawiszem myszki skubaniec nie pokazuje eksploruj czy cos w tym stylu tylko wszystko wypakuj, kompresuj itd… wypakowałam ale to tez nic nie daje:| czy mam moze zresetowac kompa? zaraz po wlaczeniu go ikony przez jakis czas sa normalne i wtedy to zainstalowac?

Złączono Posta : 18.05.2006 (Czw) 19:22

i zauwazylam,ze w ogole na pulpicie jesli klikam na jakakolwiek ikone (zaraz po wlaczeniu kompa i gdy sa widoczne) to nic sie nie da uruchomic… chyba czeka mnie format co?

też tak miałem… ja przeinstalowałem stery do grafiki i o dziwo u mnie problem zniknął…

Jeśli chodzi o deinstalację sterowników to lekturka :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390 :slight_smile:

:arrow: Panel sterowania-> Opcje folderów-> Widok-> zaznacz Pokaż ukryte pliki i foldery

:arrow: start-> uruchom-> %homepath%\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji gdzie usuwasz plik IconCache

:arrow: restart komputera

próbowałam i nic… własnie siedze na win 98 bo na xp wszystko sie zamula :frowning: trudno… poczytam tutaj moze gdzies bedzie opisane jak zrobic format albo znajdzie sie ktoś chętny kto poprowadzi mnie za raczke… tzn wytłumaczy co i jak mam zrobić :oops: :twisted: