Problem z ikonkami


(Mroq15) #1

Witam, od jakiegoś czasu mam problemik. Gram w cs i czasami po wyłączeniu robią mi się takie ikony : f3640ff5f34e372f.png

Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje i ew. jak to zmienic ?

Daje logi z hijacka. http://wklej.org/id/a8c6e26d0d

Combo jeżeli to coś pomoże :

http://wklej.org/id/ba22d63de7


(Lukasz02495) #2

Może odswież pulpit.


(Mroq15) #3

Nawet res nie pomaga :wink: narazie działa po skanowaniu combofixa się zrobiło normalnie zobaczymy co będzie dziś :wink: