Problem z includowaniem cuty news

Witam mam mały problem z includowaniem cuty news na strone główną. A dokładniej z linkami ! Mianowicie includuje do index.php każdą

podstrone mojej stronki i również includuje cuty news,

ale gdy klikne na link wiecej, zeby cala wiadomosc sie pokazala to nic nie ma !!

Bardzo dziekuje za pomoc i pozdrawiam

:slight_smile:

Chetnie ci pomoge ale… daj moze zrodlo kodu czy co bo w ogole nie wiem o co chodzi - nic sie nie pokazuje czyli (wyskakuje blad?, znika cala strona?, nic sie nie dzieje?). Opisz to troche

Witam

Jeżeli chodzi o ominięcie to wystarczy całą treść newsa wpisać w pierwszą, wymaganą, część.

Pozdrawiam

wojsmol no to całkiem dobry pomysł, ale nie bedzie wtedy internauta miał możliwości komentowania!!

Może wyjasnie to jeszcze raz !!

kazda strone mojego serwisu! I cuty news jest zaincludowany na stronie start.php, która się inclduje do index.php jako startowa strona. Mam nadzieje, że teraz już napisałem nie co jaśniej mój problemik! !!

I wiadomo że jak klikne np. więncej to nie wyświetli się dalszy tekst bo strona cuty news jest zainclodowany na stronie start.php, a z kolei jest zaincludowana do index.php!! I chce to jakoś ominąć !!

a niemożesz zaincludować cuty news bezpośrednio do index.php?

no moge, ale wtedy znów bym musial przerabiac ponad 100 podstron serwisu!! bo kazda strona jest inxludowana do index.php, ale jest na to jakiś sposób podobno?!

nie wiem czy dobrze kojaze ale gdzies slyszalem o czyms takim jak CHDIR.

ja mam podobny problem:

system nusów includuje do news1.php , który to plik jest w katalogu jakims i includowany do index.php.

zatem system newsy wykonuje oparacje w katalogu głównym bo jest includowany do index.php a powinien wykonywac dzialanie w katalogu w którym jest news1.php

Nie wiem czy dobrze zrozumialem (nie rozumiem czemu 100 podstron bys musial zmieniac, itp ale nie wazne). Moze zaciekawi cie ta funkcja http://php.net.pl/manual/pl/function.require-once.php a jak przejrzysz juz to to przeczytaj jeszcze o include)once

Mam nadzieje ze pomoglem - strzelam w ciemno :stuck_out_tongue:

a ja jestem ciekaw jak zrobił admin tej stronki http://www.lksstudzionka.oz.pl/, że na index.php pewnie includuje system newsów (chyba cuty news), a dalej includuje każdą podstronę?

Może ktoś wie?? A może ja źle spojarzałem na strone i być może wcale nie includuje podstron?? Już sam nie wiem?!