Problem z Instajacjami i Zacinaniem sie

Witam ! Mam pewnien problem mam viste juz prawie 5 lat i tydzien temu zaczelo mi sie cos dziwnego dziac nie moge wlaczac zadnej instalki normalnie tyllko musze przez administratora i polowa instalek nie dziala nawet instalka opery. Poprostu przy normalnym klikaniu komputer wgle nie odpowiada tak jakby sie nic nie dzialo. Polowa gier mi nie dziala poprostu nie da sie wlaczyc tak na przyklad Mu online ma lunchera i klika sie connect to jak klikam to wyswietla sie znowu jeszcze jeden lancher i tak do usranej smierci komp sie zaczol zacinac i wyskakuje czasem blac svchost.com nie mam pojecia co to jest formatowalem kompa 2 razy i nie pomogla anty wiry tez nic nie robia Pomocy ! :stuck_out_tongue:

Savrin ,

Zapoznaj się z - tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zapomnialem dodac… Nawet Heroes III mi sie zacina

Procesor : AMD Phenom II X3 710 2,60 GHz

Ram : 4 GB

Karta Graf: Nvidia GeForce 9500 GT

Dodane 14.07.2011 (Cz) 19:15

Agaton co masz na mysli piszac

2.15. Na Forum piszemy w języku polskim. Użytkownik ma obowiązek zadbania o poprawność gramatyczną i ortograficzną (polska pisownia, znaki interpunkcyjne) swoich postów, tematów czy innych treści, które publikuje.