Problem z instalacja Big Pythoon

Witam

Wiec moj problem polega na tym iz kupilem ten cooler dosc dawno i wtedy instalowalem go na socket 478

a teraz kupilem nowa plyte pod dual core Ab9 pro i mam inny socket s775 a nie mam w kaplecie zestawu do instalacji pod ten socket

Czy jest mozliwosc dokupienia/ zalatwienia gdzies podstawki pod ten socket ?

moze jakies sugestie co z tym fantem zrobic?

bardzo licze na wasza pomoc gdyz zalezy mi na instalacji tego wentylatora gdyz jest naprawde bardzo dobry i cichy

Pozdrawiam

jesli wentylator jest pod inny socket to go nie zalozysz… niestety :frowning:

czesci od malucha nie pasuja do sejczento :>

moze i masz racje ale wez pod uwage to ze takie wiatraki identyczne sa na aukcjach allegro z podstawkami na s775 wiec jest mozliwosc montazu tylko gdzie cos takiego zalatwic?

no to w takim razie dowiedz sie od sprzedawców czy mają samą część z mocowaniem pod dany socket, jeśli sie tak nie da dokupić (co osobiście obstawiam) to niestety nie podłaczysz go :frowning: life is brutal :>

zycie jest brutalne dla Ciebei i reszty debilow co nie umieja sobie w zyciu poradzic ja jednak sam potrafie cos ogarnac skonstrulowac i dziala chcesz zdjecia? pokaze nara wszytstkim same debile na tym forum

ehs, człowieku idź sobie pobiegaj, złap troche kultury… jeśli to jeszcze możliwe :expressionless:

kera177, troche kultury…