Problem z instalacją C&C3 Tiberian Wars


(Dorota Szczepanik) #1

Mam oryginalną grę, w którą z resztą wcześniej grałem na tym kompie. Ale chcę teraz do niej wrócić i jak się okazuje nie moge jej zainstalować, bo "aplikacja jest niezgodna z systemem Windows", mam Windows Vista Home Premium 32. Co robić? Próbowałem już uruchamiać w trybie zgodnści i jako administrator.


(Dorota Szczepanik) #2

Zrestartowałem kompa i teraz wyskakuje takie coś:

Przechwytywanie.jpg


(Kubakuderski) #3

ja tylko powiem, że tak sobie, nic nie było robione, instalka gry ruszyła u kolegi....


(Dorota Szczepanik) #4

Hmm, to jest forum, to trzeba dzielic się informacjami, a że to forum komputerowe, to trzeba się dzielić doświadczeniami z komputerem.

Dokładnie, ja opowiem. Towarzysz Kuhar pomógł mi zainstalować grę za pośrednictwem Pomocy Zdalnej systemu Windows.

Próbowałem tę grę zainstalować z pięćdziesiąt razy, na różne sposoby. Zawsze pojawiał się komunikat ze screena w powyższym poście.

Nawet próbowałem zgodności z Windows 95, co oczywiście jest śmieszne. Ale zawsze to jakaś ewentualność. Dopiero towarzysz Kuhar , "przyszedł" z pomysłem proponując pomoc zdalną. Kuhar za pomoca swojego komputera przez internet (pomoc zdalną) uruchomił instalację. Wniosek jest prosty. Pomoc Zdalna systemu Windows jest dobra. Już samo jej włączenie powoduje likwidację problemu. Pewnie dlatego, że instalacja skorzystała z nieuszkodzonego Instalatora Windows na komputerze Kuhara. Zaowocowało to sukcesem.


(Kubakuderski) #5

ja myśle, że to był czysty przypadek.....


(Dorota Szczepanik) #6

Ja też, ale chciałem dużo napisać, i niby mądrze.