Problem z instalacja Colina 2005

hej mam problem z zainstalowanie colin 2005 eng jak daje zeby zmienic partycje na ktorej ma to byc zainstalowane to wyskakuje takie cos :

There is not enought space to install these option(s). Please free up some disk space or modify your selections.

kilkam ok i dalej to samo wyskakuje:( pomozcie z gory dzieki

Może na tej partycji co chcesz zainstalować jest mało miejsca.

moze defragmentacja cos da… 8)

masz za mało miejca na partycji. Zwolnij miejsce, usuwając zbędne programy.

ale mam na c partycji C1,43GB tam gdzie windows a na d 3,12 GB to nie wiem juz o co chodzi:(

START/wszystkie programy/Akcesoria/Narzedzia systemowe/ oczyszczanie dysku to powinno cos (raczej) dać :?

pozdrawiam :slight_smile:

3,12 to dla Colina 2005 za mało.

to ile ma byc skoro 3.12 GB mu malo 10 gb chce skad ja mu tyle wyczaruje mam programy z ktorych korzystam a tak przy okazji to co ozn jak sie przetlumaczy to co mi wyskakuje? bo z angielskim u mnie kiepsko:(

Przenoszę do działu Gry

W swobodnym tłumaczeniu:

“Za mało miejsca na zainstalowanie tej opcji. Proszę zrób wolne miejsce na dysku albo zmodyfikuj Twój wybór”

Od razu zaznaczam że nie znam angielskiego i jest to tłumaczenie “na chłopski rozum”. Jeżeli coś sknociłem prosze o poprawienie 8)

Może w opcjach instalacyjnych jest możliwośc wybrania instalacji bez wszystkich składników (część z nich będzie wtedy uruchamiana z płyty). :? :? :?

achas dzieki

nio ale wybieranie gdzie ma byc zainstalowane jest wczesniej:(

Mógłbyś troszkę jaśniej?? Nie rozumiem zbytnio twego posta :lol:

nio chodzi o to ze wczesniej jest zeby okresli lokalizacje instalacji i pewnie pozniej bedzie dopiero wybranie wersji do zainstalowania

mam colina i nie ma przy instalacji wyboru czegoś takiego, to było w colinie 2 a i on wymaga chyba 3.5 giga wolnego i kilka giga po to żeby nie cieło

udalo sie juz zainstalowac musialem do 4gb zwolnic miejsce