Problem z instalacją Cyfrowego Polsatu

Witam !

Chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość podłączenia Cyfrowego Polsatu przez inne wejście niż eurozłacze poniewaz posiadam takie wejście w tv (chyba standard) ale niestety przycisk na pilocie mi sie do niego zepsuł a takiego samego pilota nie moge znalexć bo ten telewizor juz ma pare ładnych lat.

Prosiłbym o wszystkiego rodzaju proady czy jest mozliwosc podłączenia przez jakąś przepustke itp.

Pozdrawiam !

Hmm… nieważne ile ten telewizor ma lat - po podłączeniu do gniazda SCART (EURO) po “podaniu” na nie sygnału z tunera telewizor sam powinien przełączyć się na tuner. Kup porządny, pełen przewód SCART.

Ewentualnie - jeśli TV ma takie gniazda - podłącz tuner przez kabel EURO<->cinch. Tyle, że będziesz musiał pogodzić się z gorszą jakością obrazu (i dźwięku).

Jednym słowem - nie wiem, czy nie lepiej zastanowić się i zainwestować kilkadziesiąt PLN w nowy, uniwersalny pilot do telewizora.

Aha ja troche na tych sprawach tv się nie znam ale wejście SCART to te takie dosyć szerokie z tyłu tak ?? i do tego można podłączyć Cyfrowy Polsat ?

Bo ostatnio podłączałem playstation kolegi i połączyliśmy z przodu tv do takich małych okrągłych podwójnych złącz i niedziałało niestety.

Z góry Dzieki za odpowiedź

OK, przepraszam, my fault :). SCART to to samo co Eurozłącze a pisząc pełny kabel, miałem na myśli taki, który ma ten dodatkowy kabelek, na wikipediowym obrazku oznaczony numerem 8. Niektóre przewody EURO są sprzedawane w uboższej wersji, tylko z przewodami audio-wideo a czasem tylko wideo i audio mono.

Cinch, inaczej przewód RCA wygląda tak

OK http://pl.wikipedia.org/wiki/Eurozłącze takie oś posiadam ale nie wiem czy działa bo nigdy do tego nic nie podłączałem a na pilocie chyba nie ma do tego funkcji, to chyba tak jak Pan mówi jak podłącze dekoder wykryje to automatycznie (tylko gorzej bedzie jak nie wykryje :slight_smile: )

Aha i jeszcze jedno pytanko Cyfrowy polsat lepiej zamówić na ich stronie internetowej czy w auotryzowanym punkcie w moim mieście ?? (chodzi mi o czas oczekiwania na dekoder itp.)

Bladego pojęcia nie mam. Ja walczyłem z C+ :wink: Ale myślę, że jeżeli masz punkt C.P. u siebie pod nosem, to chyba warto udać się osobiście. Jeżeli Polsat nie działa na jakichś dziwnych, wariackich warunkach - inaczej niż wszyscy, sprzęt dostaniesz od razu do ręki, zaraz po podpisaniu umowy.

moim zdaniem lepsza teraz jest n telewizja niz cyforwy.wiecej sprotu i dletego wole n na polsacie tylko ruska liba i czasami holenderska i portugalska a tak lipa.zapoznaj sie z oferta i zobacz na czym ci glownie zalezy i wybierz najlepszego .pozdro

Nom mi właśnie zalezy troche na sporcie a z tego co wiem to w cyfrowym polsacie teraz tego za duzo nie ma. a telewizja n ile kosztuje zestaw ?? abonament ?

Jeśli sam potrafisz zainstalować dekoder, w autoryzowanym punkcie dostaniesz go od razu przy zakupie. Przez internet musisz poczekać aż dojdzie + koszt wysyłki.

teraz jest juz darmowa przesyłka :slight_smile:

Ale skoro mówicie że dekoder wraz z anteną dostane odrazu w punkcie to po co mam czekać.

Tylko złapie glebe jakby się okazało ze ten SCART niedziała :smiley:

Złączono Posta : 29.10.2007 (Pon) 13:08

yfrowy Polsat ma teraz Dekoder za 1zł :o ?? Na stronce cyfrowego polsatu nic o tym nie pisze a było coś ostatnio w tv ze chyba 5miesięcy za free czy coś takiego

nie

możesz sobie nie dać rady z ustawieniem anteny, ale dla chcącego nic trudnego

nom ale chyba wpunkcie moge odrazu wziąść ze soba pomoc techniczną czy trzeba czekac na termin jaki mi ustalą ??

jśli weźmiesz pomoc techniczną, nie wiem ajk z tym jest

nic o tym nie słyszałem

Przed chwilą znów w TV była reklama że Cyfrowy Polsat 5miesięcy za darmo a na stronie nie ma o tym wzmianki

5 mies. za darmo jest chyba przy pakiecie familijnym i wyższych. Przy pakiecie mini jest miesiąc.

oferta tv n masz tutaj:

http://www.n.pl jak wejdziesz masz tam osobne pakiety i wybierasz sobie minimum 3 i tyle

a i jak bierzesz normalnego n-boxa to teraz dostajesz go za free plus pare miesiecy gratis czy jakos tak znajdziesz info na stronie…

od stycznia jeszcze sporo kanałów filmowych dochodzi jak hbo, filmbox, non stop kino, non stop kino hd, movies 24,uniwersal,scifi itp

Juz zakupiłem CP Pakiet Familijny + Relax Mix 5miesięcy za free, zażyczyli sobie za zamontowanie 130zł :shock: chodź miałbym z 3godziny na dachu siedzieć to sam załoze nie wiem czy do konca dobrze wtyczke założyłem bo jakaś taka luźna ale to potem mozna dopracowac prawda ?

oplot kabla trzeba wyjąć na zewnątrz (tak, żeby była na białej izolacji) i na to nakręcić wtyczkę, trzeba uważać żeby nie było zwarcia