Problem z instalacją dodatków w Firefox 3.5.4

Mam następujący problem. W Win 7 pobieram dodatki do Firefoxa a następnie klikam w opcję “Uruchom ponownie program Firefox”. W tym momencie Firefox zamyka się i nie uruchamia. Nie pomaga wyłączenie antyvira ani firewalla a dodatki są oczywiście kompatybilne z wersją Firefoxa. Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem ???

A może wystarczy chwilkę poczekać?

Czy po kliknięciu na ikonkę FF się uruchamia?

U mnie też się tak zdarzyło, jest rada - wystarczy włączyć komputer od nowa, i wszystko powinno być dobrze.

:expressionless: a przypadkiem proces Firefoksa nie widnieje w menadżerze zadań?? Zabij proces i uruchom ponownie Firefoksa. =D>

Po kliknięciu na ikonkę Firefoxa uruchamia się on normalnie ale dodatki są niezainstalowane i znowu trzeba kliknąć w opcję “Uruchom ponownie Firefox” więc klikam i znów to samo, zamyka się i już nie otwiera. Czy to może być spowodowane jakimś konfliktem z Windows 7 lub najnowszą Javą, bo słyszałem że nie działa ona zbyt stabilnie ???

dziurkens , z javą raczej nie. Podejrzewam Windows7.

Podobny problem tutaj:

nvidia-nie-zapisuje-ustawien-obrazu-t362032.html

Anuluj instalacje tego dodatku, wyłącz komputer - i uruchom ponownie, i za instaluj dodatek od nowa, powinno się zainstalować.

Oki wszystko działa. Restart kompa pomógł. Dzięki za pomoc :smiley: :smiley: :smiley: