Problem z instalacja drukarki - błąd krytyczny instalacji

(antiferno) #1

Próbowałem zainstalować urządzenie wielofunkcyjne HP PSC 1315 na win7x64.

No i instalacja przebiegła bez komplikacji aż do ostatniego punktu , bodajże przygotowywanie produktu jeśli dobrze pamiętam ,instalacja zatrzymała się na nim dość długo po czym pojawił się komunikat 'błąd krytyczny instalacji'.

W 'urządzenia i drukarki' pojawiły się dwa urządzenia skaner nazwany 915 i drukarka 1310 series , skaner działał normalnie a przy próbie drukowania po prostu dodaje się nowe zadanie i drukarka nie kontaktuje.

Próbowałem wyłączać przed instalacją usługi comodo , ściągać ponownie instalator ze sterownikami ale z takim samym skutkiem.

(pio_95) #2

Co do instalacji sterowników na win7 - ja używałem trybu zgodności z Vista i się udało.

Jeśli nie jest Ci potrzebny cały kombajn HP, zainstaluj uniwersalne sterowniki do drukarek z oficjalnej strony HP.

Mam tak na laptopie i jak najbardziej drukować się da.

(antiferno) #3

No właśnie ściągałem ze strony HP sterowniki ... gdzie jest coś takiego jak UNIWERSALNe ?

(pio_95) #4

Faktycznie, na tym modelu jest inaczej, nie wiem czemu.

U mnie to wyglądało tak:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... nvOID=4063

Pobrałem sterownik ważący zaledwie 16MB i działa...

A swoje sterowniki uruchamiałeś jako administrator, próbowałeś trybów zgodności itp.?

(antiferno) #5

To nie mój komputer więc nie mam możliwości sprawdzić na bierzaco.

Wczoraj sprawdzałem tryb zgodności to był błąd że nie obsługuje tego systemu , ale powinno działać bez tego bo były sterowniki pobrane do tej wersji windows, oczywiście jako administrator...