Problem z instalacja drukarki - błąd krytyczny instalacji

Próbowałem zainstalować urządzenie wielofunkcyjne HP PSC 1315 na win7x64.

No i instalacja przebiegła bez komplikacji aż do ostatniego punktu , bodajże przygotowywanie produktu jeśli dobrze pamiętam ,instalacja zatrzymała się na nim dość długo po czym pojawił się komunikat ‘błąd krytyczny instalacji’.

W ‘urządzenia i drukarki’ pojawiły się dwa urządzenia skaner nazwany 915 i drukarka 1310 series , skaner działał normalnie a przy próbie drukowania po prostu dodaje się nowe zadanie i drukarka nie kontaktuje.

Próbowałem wyłączać przed instalacją usługi comodo , ściągać ponownie instalator ze sterownikami ale z takim samym skutkiem.

Co do instalacji sterowników na win7 - ja używałem trybu zgodności z Vista i się udało.

Jeśli nie jest Ci potrzebny cały kombajn HP, zainstaluj uniwersalne sterowniki do drukarek z oficjalnej strony HP.

Mam tak na laptopie i jak najbardziej drukować się da.

No właśnie ściągałem ze strony HP sterowniki … gdzie jest coś takiego jak UNIWERSALNe ?

Faktycznie, na tym modelu jest inaczej, nie wiem czemu.

U mnie to wyglądało tak:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te … nvOID=4063

Pobrałem sterownik ważący zaledwie 16MB i działa…

A swoje sterowniki uruchamiałeś jako administrator, próbowałeś trybów zgodności itp.?

To nie mój komputer więc nie mam możliwości sprawdzić na bierzaco.

Wczoraj sprawdzałem tryb zgodności to był błąd że nie obsługuje tego systemu , ale powinno działać bez tego bo były sterowniki pobrane do tej wersji windows, oczywiście jako administrator…