Problem z instalacja drukarki hp

nie mogę zainstalować drukarki hp na komp hp pavilion dv 2000 system vista 32 home premium po podlączeniu drukarki do usb pojawia się okienko nie odnaleziono softwera co mam zrobić ![-o<

a jakie masz sterowniki do drukarki?? pod vistę??

nie mam gg w tej chwili jakie sterowniki nie wiem czy w ogóle są ktoś pisał o przeinstalowaniu visty

Napisz konkretnie jaki to jest model drukarki to znajdziemy do niej stery pod Vistę.

Napisz konkretnie jaki to jest model drukarki to znajdziemy do niej stery pod Vistę.

Przepraszam najmocniej, nie mam pojęcia jak to się mogło stać. Nie mogę tego posta usunąć. Nie ma odpowiedniej ikonki “X”.

drukarka hp deskjet f 4180 ściagalem ze strony hp ale to nic nie wnosi nowego dalej to samo nie znajduje softwera ale może masz jakiś sposób

A postępujesz dokładnie tak jak Cię w instalatorze proszą?(hp ma raczej to do siebie że trzeba w odpowiednim momencie podłączyć drukarkę do kompa).Możesz jeszcze nieco przybliżyć swój problem?Coś wyskakuje?

dokładnie tak jak piszą postępuje w momencie połączenia drukarki wyskakuje komunikat nie odnaleziono driver softwer

To w takim razie pozostaje ręczna instalacja sterowników.

http://www.chip.pl/archiwum/sub/article_11852.html

zrobiłem już chyba wszystko dalej to samo nie odnaleziono driver softwera

Jakiś błąd wyskakuje?Możesz dać screena?

could not finde driver software for your device to się pojawia kiedy ściągam sterownik ze strony hp i instaluje ponownie problem wraca tak samo może coś w moim kompie jest przestawione