Problem z instalacją - Gamepad Logitech

Witam, mam problem z logitech’em f510. Po podłączeniu do USB komputer informuje “chmurką” o tym, że zostało podłączone urządzenie itd. Po chwili jest chmurka o treści: “Wystąpił problem podczas instalacji. Twoje urządzenie może nie działać poprawnie”, pomimo tego, że jeszcze nic nie instalowałem :expressionless: Ale co ważniejsze Gamepad Logitech F510 ma kontrolkę, która po podłączeniu powinna CHYBA się zaświecić sygnalizując, że urządzenie jest gotowe do użytku a jednak się nie świeci. Podobnie jest podczas instalacji sterowników z płytki ori CD ze sterownikami, która była w opakowaniu (Sterowniki te nie są wymagane). Postępuje wg. instrukcji podpinam do usb pada kiedy pisze o tym w kolejnych "krokach instalacji’’ później instalator wyszukuje podłączonych kontrolerów ale nic nie znajduje…

Ktoś może posiada takiego pada/miał od czynienia z takim - może coś trzeba nacisnąć włączyć w panelu sterowania? To mój pierwszy kontroler podpinany do PC.

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

PS. Jestem laikiem w sprawach komputera wiec proszę o nie używanie zwrotów ze slangu informatyków lub tym podobnych.

Dziwna sprawa,zazwyczaj takie akcje są jak coś nie łączy.Może masz wyrobione usb w kompie?

Normalnie powinien się zainstalować,przy każdym padzie windows instaluje sam sterowniki.

Spróbuj innego wejścia usb.

Ps.:pewnie próbowałeś,ale napisać nie zaszkodzi.

Przytrzymaj wtyk i zobacz co będzie,miałem kiedyś tak że pod ciężarem kabla wtyczka się przekrzywiała i nie łączyło.

Zobacz czy na innym kompie się zainstaluje.

grzesiek1776 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Problem rozwiązany. Z własnej nieuwagi nie zauważyłem, że suwak odpowiedni za “inPut” przestawiony jest w złą pozycję i to było problemem. Temat do zamknięcia/usunięcia.

Pozdrawiam

PS. Agaton: Nie wiedziałem jak określić ten problem dlatego mało precyzyjny temat