Problem z instalacją gry

mam problem z zainstalowaniem gry MAFIA (trzy płyty). zmieniłem kompa na nowy: P4, 3ghz, 512RAM DDR II, grafika 128 bit. Instalacja zaczyna sie normalnie ale do końca pierwszej płyty w tym miejscu sie zatrzymuje i tak zostaje (na wcześniejszym kompie prosił o następną płyte). Próbowałem z obrazu płyty na wirtualnym napędzie ale przy tworzeniu obrazu właśnie na końcu płyty pokazuje błąd odczytu. Płyta nie jest uszkodzona wizualnie. Co mogę zrobić?

Sprawdzić na innym kompie płytę lub instalować z innego napędu (jeżeli masz).

Skoro przy tworzeniu obrazu i przy instalacji jest błąd odczytu tzn ze któryś z sektorów które posiada płytka jest uszkodzony. Jedyny lek jaki może pomóc to spróbować CD delikatnie wyczyścić…

skpopiuj zawartość wszystkich płytek do jendego folderu i spróbuj zainstalować :slight_smile: u mnie tak się dzieje na XP :slight_smile: na Millennium instaluje się normalnie :?

dzięki za zainteresowanie. spróbuje sie jeszcze pomęczyć :slight_smile:

czesc mam problem z gra mafia :twisted: a dokladnie z instalacja trzeciej plyty #-o pliki a6,a7,a8… a gre mam orginalna i poza tym tak samo mam na dwoch kompach prosil bym o dobry uczynek na nowy roczek i przeslanie mi plikow :^o calej trzeciej plyty mam nadzieje ze to cos da dzieki komu kolwiek

devil1_18 radzę zapoznać się z regulaminem forum. Nie podczepiaj się pod inne tematy i nie pisz kilku postów pod rząd.

a sie pocalujcie gdzies juz sam sobie poradzilem…