Problem z instalacją gry

(Dario Ko) #1

mam problem z zainstalowaniem gry MAFIA (trzy płyty). zmieniłem kompa na nowy: P4, 3ghz, 512RAM DDR II, grafika 128 bit. Instalacja zaczyna sie normalnie ale do końca pierwszej płyty w tym miejscu sie zatrzymuje i tak zostaje (na wcześniejszym kompie prosił o następną płyte). Próbowałem z obrazu płyty na wirtualnym napędzie ale przy tworzeniu obrazu właśnie na końcu płyty pokazuje błąd odczytu. Płyta nie jest uszkodzona wizualnie. Co mogę zrobić?

(Ford Fokus) #2

Sprawdzić na innym kompie płytę lub instalować z innego napędu (jeżeli masz).

(system) #3

Skoro przy tworzeniu obrazu i przy instalacji jest błąd odczytu tzn ze któryś z sektorów które posiada płytka jest uszkodzony. Jedyny lek jaki może pomóc to spróbować CD delikatnie wyczyścić...

(Duch) #4

skpopiuj zawartość wszystkich płytek do jendego folderu i spróbuj zainstalować :slight_smile: u mnie tak się dzieje na XP :slight_smile: na Millennium instaluje się normalnie :?

(Dario Ko) #5

dzięki za zainteresowanie. spróbuje sie jeszcze pomęczyć :slight_smile:

(Devil1 18) #6

czesc mam problem z gra mafia :twisted: a dokladnie z instalacja trzeciej plyty #-o pliki a6,a7,a8.... a gre mam orginalna i poza tym tak samo mam na dwoch kompach prosil bym o dobry uczynek na nowy roczek i przeslanie mi plikow :^o calej trzeciej plyty mam nadzieje ze to cos da dzieki komu kolwiek

(kijek) #7

devil1_18 radzę zapoznać się z regulaminem forum. Nie podczepiaj się pod inne tematy i nie pisz kilku postów pod rząd.

(Devil1 18) #8

a sie pocalujcie gdzies juz sam sobie poradzilem...