Problem z instalacją IE 7 pod WIN XP Media Center Edition

witam

chciałem zainstalować Internet Eksplorera na moim lapku posiadającym system(oryginalny) Windowsk XP Media center edidion. Niestety pomimo ściągania pliku instalacyjnego ze strony mikrosoftu za kazdy razem pojawia mi sie komunikat;

P.S.

Obędę się bez rad typu; Przerzuć się na firefoxa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To nie było by takie głupie :). Ale póki co - musisz pobrać i zainstalować angielską wersję Internet Explorera 7 a następnie ją zlokalizować (czyli mówiąc po prostu “spolszczyć”).

Dlaczego tak -> http://support.microsoft.com/default.aspx/kb/928312

Paczka z różnymi wersjami językowymi IE 7

Cały problem bierze się stąd, że Windows XP MCE2005 jest de facto systemem w angielskiej wersji językowej z nałożonym pakietem MUI (Multilangual User Interface Pack).

Zresztą podobny problem jest z wieloma innymi aktualizacjami dla MCE. Należy je pobierać w w wersji angielskiej, mimo iż system jest po polsku (wyświetla polskie menu, komunikaty itp, itd).

Musisz zainstalować angielską wersję gdyz Media center to angielska wersja systemu - proponuje to zrobić z Windows Update z kategorii aktualizacji opcjonalnych - jak zainstaluje ci się IE to po kolejnym rozruchu pojawi się tam pakiet lokalizacyjny który spolszczy Ci program.

przyznam szczerze, że dalej mi nic nie wychodzi. po ściągnięciu instalatora w wersji angielskiej i rozpoczęciu instalacji dostaję taki sam komunikat, tyle, że po angielsku :frowning:

A wywołaj instalacje z Windows Update…

już jest OK :), czekam na pakiet spolszczający program

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 22:49

i się doczekałem(przy odrobinie własnej inwencji) dziękuję wszystkim za pomoc i cenne wskazówki :).