Problem z instalacją kamerki Logitech

Witam , męczę się już chyba miesiąc :oops: z instalacją kamerki Logitech Pro 5000 , chodzi o to że kamerkę miałem już wcześniej zainstalowana i wszystko działało w porządku ale któregoś dnia ją wypiąłem bo chciałem podłączyć do drugiego kompa ( laptop ) i oczywiście na laptopie działa do tej pory idealnie , ale po ponownym podłączeniu do stacjonarnego kompa zrobił się blue screen - restart i tak w kółko aż do momentu wypięcia kamerki z portu USB ( porty mam dobre ) więc odinstalowałem sterowniki i zainstalowałem ponownie , instalacja przebiegła pomyślnie ale na samym końcu instalacji wyskoczyło takie okienko —> 3ce3321a047f2960m.jpg i jeżeli kliknę na TAK to następuje blue screen - restart i tak aż do momentu wypięcia kamerki z portu USB , jeżeli kliknę na NIE to kamerka działa idealnie ale tylko do momentu wyłączenia kompa bo później jak go włącze ponownie to nawet się nie włączy bo jest blue screen i restart , więc o co chodzi z tym " Logitech Installer " - bo widocznie to powoduje problem pomużcie to rozwiązać bo szału już dostaje . Sorry że się tak rozpisałem .

Dodane 18.08.2009 (Wt) 19:58

kurde nikt nie wie w czy może być problem :?: