Problem z instalacją kazy

witam :smiley:

Potrzebuję podpowiedzi. Jestem w trakcie instalowania kazzy, ale mam wrażenie że mi sie zawiesza ta instalacja, bo niby program już jest zapisany na dysku, a otwiera mi się ta strona “kazaa installer” i tak sobie jest nieruchoma, tzn. wszystkie przyciski ma nieaktywne. ’

nie wiem czy program nadal jest w trakcie instalacji (i jak długo może się wgrywać???) czy poprostu jest coś nie tak?

próbuję nie pierwszy raz i ciągle to samo… :oops:

Podpowiedzcie jak wygląda właściwa instalacja kazy i jak długo trwa.

Może ja poprostu przerywam ją w trakcie?

Z góry dziekuje :slight_smile:

http://mandrake.pl/content/view/161/28/ tu masz

Kolega ma linuxa?? Nie widzę takiej informacji. :?

A masz Xp z sp2 ? . Podobno ten dodatek plokuje p2p.

Nie podobno a blokuje. Ma limit połączeń ustawiony na 10. Wystarczyza pomocą Antispy poprostu ją zwiększyć. :smiley:

Instalka kazy trwa chwileczke tak jak każdego programiku. Jaką wersje instalujesz ?

dzięki za wypowiedzi :slight_smile:

mam windows 98 a wersja kazy 3.0 (z dobrych programów…)

Ja bym ci poradził, abyś zmienił kazę bo jest ona nielegalna i ma duż syfu. Jeżeli chcesz sie przekonać wpisz w forumowej szukajce kaza i zobaczysz opinie uzytkowników o tym programie. :wink:

Kazza- NIGDY W ŻYCIU.

Możesz spróbować Kazza Rewolucja … - ale także nie polecam żadnych kazz :x :x

Legalna jest z tym, że ma mnustwo jak napisałeś syfu, ale za to Kazaa Rewolucja jest wporządku jako program. Zastrzeżenia budzi ogólnie sieć kazaa nie ciesząca się dobrą opinią ze wzgledu na dużą ilość ściągających się wirusów.

Ta co proponujesz jest niestety nielegalna więc lepiej nie proponuj. :smiley:

Panowie-

skąd mogę ściągnąć kaze rewolucja???

Na tym forum się nie dowiesz, ponieważ jest to nielegalna kompilacja oryginalnej Kazaa, a forum propaguje legalne oprogramowanie

Jesteś na forum o legalnym oprogramowaniu. :?

Jeżeli masz jakieś wątpliwości zobacz regulamin.

:arrow: http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php