Problem z instalacją kierownicy

Kupilismy z rodzicami bratu kierownice na Swieta, docelowo miala sluzyc do pykania w nowego NFS most wanted, a tu nic. Po wielokrotnych probach instalacji i to na 2 komputerach ciagle to samo. Nie mozemy zainstalowac urzadzenia. Kierownica to model RW-2007 firmy Apollo, dolaczona instrukcja jest malo czytelna, sterowniki na plycie instaluja kierownice jako joystick???pomozcie rozwiazac ten problem bo brat ma zryte Świeta! !!

Usuń sprzęt, przeczyść rejestr (np. programem Reg Cleaner dostępnym na vortalu).

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do tej kierownicy, które powinny być na stronie http://www.apollomultimedia.com.pl

niestety u mnie ta stronka teraz nie wchodzi, może jakaś awaria serwera.

Możesz spróbować też z nowszymi sterami od płyty głównej i z Service Packiem (także dostępnym na vortalu).

Możesz też się skontaktować telefonicznie lub przez maila z pomocą techniczną, powinieneś gdzieś mieć podany kontakt. W Święta raczej nikt nie odbierze, ale jutro powinien.

sprzet w miedzy czasie byl formatowany, problem wystepuje caly czas, u mnie stronka tez nie dziala bo chcialem zaladowac stery wlasnie najnowsze, instalowalem sprzet na 2 kompach zarowno starszym jak i zupelnie aktualnym wynik jest ten sam pokazuje ze podczas instalacji oprogramowania wystapil blad bodajrze nr 28 czy cos takiego nie wiem czy to sprzet jest rypniety czy co. Plyta ze sterami jest maxymalnie nieprofesjonalna(jesli mozna uzyc takiego stwierdzenia) nie ma autoodtwarzania cala konfiguracja chodzi z pliku setup. exe wskazuje ze nastepuje instalacja joysticka??:slight_smile: co juz wydaje sie byc dziwne po instalacji na dysku tworza sie 3 pliki 2 w folderze 1.unwise 2. plik txt z jakimis smieciami a na dysku sktrot jakis check ktory zada zeby mu podac sciezke do jakiegos pliku log, jak dla mnie absurd nie od dzis siedze na kompie i takiego czegos nie widzialem jeszcze! !!

Czy kierownice podłącza się pod game port?

Jeżeli komp widzi ją jako joystick to jest ok :wink:

Jeżeli nie jest to kiera na USB tylko na porcie gier to przeczytaj:

Ja moją muszę ręcznie dodać w kontrolerach gier jako “2-osiowy joystick z 4 przyciskami” :slight_smile:

Popróbuj ją ręcznie dodać, zerknij w instrukcje i zobacz co tam wybrać.

nie podlacza sie ja poprzez port usb, natomiast sterowniki do niej ktore na plycie sa oznaczone po polsku wyraznie jako sterowniki do kierownicy danego modelu, przy instalacji wskazuja ze nastepuje instalacja joysticka:) absoludnie nie wiem o co chodzi, a sprzetowo ywglada to tak ze po podlaczeniu przez port xpek wskazuje ze znaleziono nowy sprzet ale wystapily problemy przy instalacji wiec moze nie dzialac instalacja dziwnego oprogramowania z plyty nic nie zmienia nadal jest tak samo! !!