Problem z instalacja mapaMap prof na mio550

Witam :slight_smile:

dzis zakupilem pda mio550 i mape map profesional…

wkladam plyte do napedu, pojawia sie menu daje INSTALACJA laduje sie cos jak widze do tempa po chwile pojawia sie jakies okno wygladajace jak dodawanie programow na palma jednak przed nim pojawia sie cos odnosnie microsoft.NET w instrukcji do mapy (pdf) pisze zeby dac tak… jednak mnie sie nic takiego program nie pyta… sam instaluje jednak pasek stanu instalacji sie nie rusza :? po chwili pokazuje ze CANOT COPY! chwila ciszy i za chwile ze procesz przerwany instalacja jeszcze nie jest zainstalowana :frowning:

pomocy :cry:

może ściągnij biblotekę Microsoft NET Framework. Znajdziesz ją na wortalu w dziale download/biblioteki

mam ja sciagnac i zainstalowac na pc czy pda? jest to dla mnie nowosc i w ogole sie na tym znie znam… aha komunikat doslownie jest o bibliotece: microsoft.NET compact framework

zainstaluj na PC. Niektóre programy potrzebują tej biblioteki do poprawnego działania

sciagam z tego dzialu co podajesz ale to z tego co widze nie jest wersja COMPACT czy bedzie to w czyms przeskadzac??

ZĹ‚Ä…czono Posta : 07.09.2006 (Czw) 14:10

zainstalowalem ta biblioteke… ale mampmap dalej nie moge zainstalowac :cry:

ZĹ‚Ä…czono Posta : 07.09.2006 (Czw) 16:27

bylem w sklepi gdzie kupilem palma, okazalo sie ze uszkodzony jest palm i nie da sie na niego nic wgrac :? na szczescie wymieniono mi go od reki :smiley: