Problem z instalacja memory sticka w880


(Wojtakus) #1

witam

problem wyglada nastepujaco, chcac zainstalowac SE w880 sciagnolem pakiet "Sony Ericsson PC Suite 3.2" zawierajacy oprogramowanie i sterowniki do telefonu, no i o ile sam telefon jako urzadzenie telekomunikacyjne zainstalowal sie bez problemu i wszystko dziala o tyle przechodzac do trybu wymiany plikow system chce zainstalowac urzadzenie "memory stick", i tu zaczynaja sie schody, nie wykrywa sterownika, kazalem przeszukac caly dysk i lipa dostaje komunikat ze system odnalazl sterownik ale nie umie go zainstalowac, system zaproponowal pomoc on-line i ta zaproponowala sciagniecie i zainstalowanie poprawki KB940199 i tu niespodzaianka po uruchomiaeniu tej poprawki dostaje komunikat ze jest ona niezgodna z moim systemem sprawdzilem sciagnolem do 32 bitowego systemu.

prosze zatm o pomoc jak zainstalowac tego niszczesnego memory sticka??

p.s.

dodam tylko ze SP1 jest juz zainstalowany


(adam749) #2

Na płycie dołączonej do fona masz stery, więc włóż ją do napędu i jak będize szukać sterów to podaj lokalizacje tego napędu.


(Wojtakus) #3

byla to jedna zpierwszych rzeczy jakie zrobilem, niestety nie zadzialalo


(mateusz8466) #4

Witam, żeby nie tworzyć nowego tematu napiszę swój problem tutaj. Chciałem zainstalować PcSuite z płyty dołączonej do SE K810i i gdy chcę zainstalować oprogramowanie wyskakuje "Oprogramowanie, które chcesz zainstalować jest niezgodne z twoim systemem operacyjnym". No i :twisted:

Lecz ten problem, który występuje u kolegi i mnie nie istnieje, podłączam komórkę na Przesyłanie danych czy coś takiego.

Pozdrawiam, jeśli chodzi o kartę moja Vista HP znalazła sterowniki przez Windows Update.


(Wojtakus) #5

tez to mialem sciagnolem nowa wersje PS ze strony soniaka