Problem z instalacja memory sticka w880

witam

problem wyglada nastepujaco, chcac zainstalowac SE w880 sciagnolem pakiet “Sony Ericsson PC Suite 3.2” zawierajacy oprogramowanie i sterowniki do telefonu, no i o ile sam telefon jako urzadzenie telekomunikacyjne zainstalowal sie bez problemu i wszystko dziala o tyle przechodzac do trybu wymiany plikow system chce zainstalowac urzadzenie “memory stick”, i tu zaczynaja sie schody, nie wykrywa sterownika, kazalem przeszukac caly dysk i lipa dostaje komunikat ze system odnalazl sterownik ale nie umie go zainstalowac, system zaproponowal pomoc on-line i ta zaproponowala sciagniecie i zainstalowanie poprawki KB940199 i tu niespodzaianka po uruchomiaeniu tej poprawki dostaje komunikat ze jest ona niezgodna z moim systemem sprawdzilem sciagnolem do 32 bitowego systemu.

prosze zatm o pomoc jak zainstalowac tego niszczesnego memory sticka??

p.s.

dodam tylko ze SP1 jest juz zainstalowany

Na płycie dołączonej do fona masz stery, więc włóż ją do napędu i jak będize szukać sterów to podaj lokalizacje tego napędu.

byla to jedna zpierwszych rzeczy jakie zrobilem, niestety nie zadzialalo

Witam, żeby nie tworzyć nowego tematu napiszę swój problem tutaj. Chciałem zainstalować PcSuite z płyty dołączonej do SE K810i i gdy chcę zainstalować oprogramowanie wyskakuje “Oprogramowanie, które chcesz zainstalować jest niezgodne z twoim systemem operacyjnym”. No i :twisted:

Lecz ten problem, który występuje u kolegi i mnie nie istnieje, podłączam komórkę na Przesyłanie danych czy coś takiego.

Pozdrawiam, jeśli chodzi o kartę moja Vista HP znalazła sterowniki przez Windows Update.

tez to mialem sciagnolem nowa wersje PS ze strony soniaka