Problem z instalacja Miscrosoft Office 2007

(Spinkaer) #1

Witam, posiadam orginalny pakiet MSO 2007 Home and Student jednak nie jestem w stanie go zainstalować.

Już parę dni temu pojawiły się problemy, które uniemożliwiły mi uruchomienie Worda (program sie odpalał i pozostawał na oknie 'ładowania' i tyle, nic więcej). Wczoraj jednak ożył. Dziś niestety ponownie umarł i postanowałem odistalować pakiet i tutaj też pojawiły się problemy, gdyż nie chciał się on również odinstalować.

Dzis postanowiłem odinstalować za pomocą support.miscrosoft (krok 2 wpierw -> fix.it -> w połowie dezintalacji kreator sie zatrzymał, uruchomiłem ponownie komputer i z niewiadomych przyczyn pakietu już nie było)

Potem postanowiłem sprawdzic czy wszystko zostało odistalowane i wykonałem ręczne usuwanie plików offica (krok 3 z support.miscrosoft) i jeśli ów plik/rejest istaniał usuwałem (mam kopie rejestrów).

Niestety nie jestem w stanie zainstalować pakietu ponownie, zarówno za pomocą płytki jak i programu sciągniętego ze strony miscrosoft do pobierania offica. Kreator po paru próbach anuluj/ponów dochodzi do konća paska ładowania i zatrzymuje sie oraz niestety nic dalej się nie dzieje.

Wszystko to poprzedziłem skanem komputera programem Malwarebytes anti-malware, MSE, CCleanerem by sprawdzić czy w razie czego nie było to spowodowane przez jakiś wirus. Wszystko co się pojawiło, usunołem (nic poważnego).

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam.