Problem z instalacją monitora,

Nie moge zainstalować MONITORA -> LG FLATRON L19175. Dostałem jakąś instrukcję tylko że jest mało zrozumiała wszystko pisze po chińsku :stuck_out_tongue: Jeśli jest ktoś w stanie pomóc to prosze o łopatolowiczne wytłumaczenie sprawy. Mam windowsa XP Profesional Service Pack 2. Z obrazu widze że powinno pisać w Sprzęcie( Menedżer urządzeń ) Ma być LG FLATRON L19175 a nie LG 19175. MSG

W menadzeże urządzeń nieważne jaki jest wpis - ważne aby monitor pracował poprawnie.

LG 19175 - może być taki wpis,jak i np Monitor Plug and Play i też będzie dobrze.

A podczas pierwszego uruchomienia z nowym monitorem system go wykrył i przy zegarku pokazał się balonik z informacja że sprzęt jest gotowy do użycia??? A czy monitor działa prawdiłowo??? Rozdzielczości i odswierzanie ??? Bo jeśli tak to nie ma tu co kombinowac :slight_smile:

?? No przecież to znaczy, że jest wszystko ok. Nie zawsze musi pisać “Flatron”. Jeśli działa to nie ma co się doszukiwać problemów.

Odkopując starożytny temat powiem tylko tyle ze w tym wypadku musiał być z flatron, bo inaczej źle zarządzał profilem barwnym. :wink:

Kurde lata tu nie byłem :x