Problem z instalacją neostrady


(Zioomek16) #1

jwt. w trakcie instalacji sterownika modemu neostrady, gdy pojawia się komunikat podłącz modem, podłączam go i instalacja się zawiesza. próbowałem na sterownikach oryginalnych i innych znalezionych w internecie. w menedżerze urządzeń modem wykrywa jako nieznane urządzenie. nie mogę dać screena ponieważ nie mam u siebie internetu.


(goomish) #2

Przeglądałeś wpisy w Podglądzie zdarzeń i/lub logi instalacji modemu? Nie ma żadnych informacji nt. tych zawieszeń i niepowodzenia instalacji?

Tak "na oko", wstępnie to ja podejrzewał bym jakiś problem z USB. Albo sprzętowy albo coś w systemie. Jakieś brakujące albo nie w tych wersjach co trzeba pliki itp, itd.

Albo też jakiś problem z samym modemem.


(Pafcio01) #3

Zmień kabel USB, powinno pomóc. U mnie było podobnie.


(fiesta) #4

Jak ma zmienić jak jest integralnie połączony z modemem (przynajmniej tak mają standardowe Speed Tuche 330).

4a_1.JPG

Zadzwoń na infolinię i tam za rączke poprowadzą Cię przez proces usunięcia pozostałości po starej instalacji i ponownego zainstalowania modemu. (Od razy zaznacz że nie chcesz kozryztać z badziewnej aplikacji dostępowej od NEO).

8)


(Lost World) #5

Majkel58 zainstaluj same sterowniki.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... highlight=


(Zioomek16) #6

problem się rozwiązał... wzięliśmy modem tego samego modelu i podłączyliśmy i działa. podłączyliśmy następnie ten drugi i nie działa.

podsumowując modem jest zepsuty.

zamykam temat.