Problem z instalacją Nero 2014 na win 8.1

Witam

tak jak w temacie nie mogę zainstalować Nero 2014 na win 8.1

zmieniałem już tryby zgodności ,uruchom jako administrator i dalej nie ma rozwiazania

wszystko jest ok do momentu instalacji

tzn wyodrębnianie plików i rozpoczyna się instalacja ,która po chwili się zatrzymuje

nie ma żadnego info o błędzie itp

nie wiem co jest nie tak

wyłaczyłem tez na czas instalki bitdefenedra ale to nic nie zmienia

jakieś porady ??

Ja mam Windows 8.1 i Mi się najnowsze Nero bez problemu zainstalowało. jest ono zgodne w 100% z Windows 8.1 także tryb zgodności jest zbędny. Spróbuj przeczyścić system. 

możesz napisać jaśniej,nie jestem zbyt obyty w kompach, użyłem ccleanera czy to wystarczy ?? rejestr też ??

jaką wersję instalowałeś /ja Nero2014-15.0.07100_trial  i tą zakupioną Nero2014_Platinum-15.0.02200   pobrane ze strony nero

Z tego co zauważyłem instalacja zatrzymuje się podczas konfiguracji  Blu-ray playera. Możliwe że pobranie nowej instalki rozwiąże problem.  Ja ciągle jeszcze uzywam na moim  Windows 8.1 starej wersji Nero 7 Ultra i nie mam problemów. Nowe wersje są jak na mój gust za bardzo przeładowane i zbyt zasobochłonne. Z tego też względu do nagrywania płyt rzadko używam Nero wolę raczej  Power2Go 7 Cyberlinka natomiast Nero bardziej mi służy jako konwerter i edytor  wideo oraz edytor plików audio.