Problem z Instalacja Norton Internet Seciuryty 2007 na Visci

OK NIe moge zainstalowac Norton Internet Seciuryty 2007 na Systemie operacyjnym Windows Vista Ultimate, prosze o podanie linkow albo czegos innego do dodatku abym mogl zainstalowac Norton Internet Seciuryty 2007 norton jest oryginalny,

ps pisze z kanady i niemam polskich znakow przepraszam.

tatoniusz

Poczytaj - Konkretne tematy…

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

A jaki komunikat ci wyskakuje, że nie możesz go zainstalować??

Podłączam się do problemu podczas instalacji pojawia się taki komunikat:

edd85c5fa2f79566m.jpg

Mogę dalej instalować ale nie wiem czy nie popsuje mi to systemu.

Co mam robić??

witam tak ten sam komunikat ale jak instaluje niby ten dodatek co ma pomoc to wyskakuje inny komunikat ze norton musi byc juz zainstalowany wiec takie kulko sie robi ze sie nia da jak narazie z mojej strony, teraz mam drugi problem niemam dzwieku niedziala mi karta a mam laptopa qompaq, dzwiek z firmy altec lansin ale moze uda mi sie to zrobic pozdrawiam

o rany koguta. vista nie obsluguje nortona…

anemon Tobie Vista pisze ze problem jest znany… więc kliknij może Wyszukaj rozwiązania w trybie online :slight_smile:

do visty jest wersja pliku NIS 10.2.030, a NAV 14.2.029

na stronie symanteca są uaktualnienia do visty

http://www.symantec.com/pl/pl/home_home … d=standard

uważam,że wcześniej trzeba zainstalować NIS w trybie zgodności z XP i dopiero później uaktualnić

Bzdury kolego gadasz.

Instalujesz samo uaktualnienie.

To jest program instalacyjny danej wersjii nortona przystosowany do Visty.

może masz i rację, ale jest to uaktualnienie i jest potrzebny klucz z poprzedniej instalacji o który program pyta dopiero pod koniec przeprowdzonej instalacji, a nie na początku jak normalne wersje

Nie koniecznie klucz jest potrzebny, równie dobrze program bez wprowadzania klucza to trial 15 dniowy, bo tyle mamy na wprowadzenie klucza czasu.

Mniejsza o to, kto chce mieć zainstalowany pakiet symanteca z edycji 2007, instaluje samo uaktualnienie do visty które dostępne jest na stronach producenta.

To uaktrualnienie, to pakiet instalacyjny tylko przystosowany jedynie dla visty.