Problem z instalacją office 2007

Dziś chciałem zianstalować office 2007 i wyskakuje mi taki błąd :

3f71ce1977cbcaf6m.jpg

Możecie pmóc.

A miałeś wcześniej zainstalowanego starszego Offica? Jeśli tak, to usuń starego Offica i dopiero wtedy zainstaluj Offica 2007…

Miałem i go odinstalowałem i nie idzie

Okryj: pliki ukryte i systemowe, chronione pliki systemu operacyjnego. Następnie wejdź na dysk C:\ i D:\ i sprawdź czy nie ma tam folderu ukrytego o nazwie MSOCache, Office przechowuje tam pliki instalacyjne. Możliwe, że nie usunąłeś tych plików od starszych wersji i teraz jest konflikt. Po ich usunięciu odpal na nowo instalator i sprawdź czy pójdzie.

Jakiego Windowsa używasz? Aktualizujesz go na bieżąco? Do instalacji Office 2007 wymagane jest posiadanie systemu Windows XP z minimum SP2 lub Windows Vista. Zwróć też uwagę na ilość wolnego miejsca na dyskach, to instalacji Office’a wymagane jest minimum 1,5 GB wolnego miejsca na partycji systemowej.

Widzę, że instalujesz wersję Enterprise Office’a 2007. Integrowałeś Service Pack 1 do Ofiice’a z płytą instalacyjną czy instalujesz Office’a bez poprawek?

Pozdrawiam.

Narozie bez poprawek. A da się ściągnąć tą poprawke ?? Wzięlem żeby nie ukrywał tech plików systemowych ale nie mam tego folderu.

Nie odpowiedziałeś jaki system operacyjny posiadasz, na screenie widzę, że masz Windows XP. Masz zainstalowany SP2 do tego Windowsa?

Tak

Witam!Chyba wiem co tu pomoże weż odpal program oczyszczane dysku i tam bedzie pliki instalacyjne programu office i zaznacz to .Będziesz mógł zainstalowanć office.Jaki office miałeś wczesniej.2.Czy masz office orginalny. Pozdrawiam Paweł

nie mam tam tych plików i nadal nie moge zainstalować

A zrób oczyszczanie dysku i w momencie jak się wyświetli co chcesz wyczyścić t zrób screenshota i daj na forum…

Macie:

ae9ac6259b8c0345m.jpg

05cf62ba2cc961e6m.jpg

Dziwne… Rzeczywiście nie ma “Pliki instalacyjne programu Office”!

reyder , narzedziem o nazwie “Windows Installer CleanUp Utility”

sprawdź czy nie masz pozostałości po starym pakiecie …

No i z tego wynikł kolejny problem że gdy chce zainstalować te program co podał xulu to wyskakuje mi taki błąd : (to samo jest z kaspersky)

164ed2fcdb8fd5b7m.jpg

reyder , czyli twój problem jest związany z instalatorem Windows.

pobierz na “samym dole”

klik

To samo !

Włącz usługę Windows Installer (Instalator Windows).

Zainstaluj najnowszy Windows Installer i .Net Framework i próbuj ponownie. Jeśli nie daje rady wyłącz wszystkie programy antywirusowe i antyspyware.

Dograłem windowsa bo inne sposoby nie pomogły