Problem z instalacją OpenOffice 3.1 pl


(Jmsamolyk) #1

Mam problem z instalacją OpenOffice 3.1pl na Vista Home Premium SP 1 oto co mi się pokazuje :

"Please exit OpenOffice.org 3.1 and the OpenOffice.org 3.1 Quickstarter before you continue. If you are using a multi-user system, also make sure that no other user has OpenOffice.org 3.1 open."

Miałem wcześniej przed instalacją zainstalowany OO i pokazywał mi że jest to 3.1 po update z 3.0 i to w kwietniu itd. ale po zdjęciach i opisach stwierdziłem że tak nie jest i programy instalacyjne różnie wskazywały wersję. Więc odinstalowałem poprzedni OpenOffice Revo Uninstallerem i oczyściłem komputer TuneUp Utilites 2009 a mimo to mam tak jak wyżej :(. Proszę o pomoc w tej kwestii bo nie wiem od czego zacząć sprawdziłem czy są jakieś pozostałość lub działające dodatki i nic nie znalazłem a problem z instalacją (zresztą jej braku pozostał).Za pomoc z góry dziękuje.


(greh) #2

Spróbuj zainstalować najnowszą wersję Javy.


(Jmsamolyk) #3

Mam zainstalowaną Version 6 Update 13 (bulid 1.6.0_13-b03) a przy próbie update otrzymuję informację że mam zainstalowaną ostatnią wersję dla mojego systemu.


(greh) #4

Spróbuj uruchomić instalację w trybie zgodności i z zaznaczoną opcją "Uruchom jako administrator".


(Venger) #5

Zabij proces szybkiego uruchamiania i sprawdz czy sie OO uruchomi jeśli tak to wogóle go wywal .

Wywal z instalacji instalowanie Szybkiego uruchamiania. Komunikat niego dotyczy.


(Jmsamolyk) #6

Instalator wypakował pliki i sam instalator zadziałał (kreator)ale w pewnym momencie wyskakuje tak jak powyżej napisałem.


(greh) #7

Spróbuj to wykonać... Nic nie kosztuje... :slight_smile:


(Jmsamolyk) #8

Zrobiłem ustawiłem w trybie zgodności i zaznaczyłem uruchom jako administrator.Następuje to co zwykle rozpakuj rozpakowałem uruchamia się kreator klikam dalej czekam trochę plików mi zostawia sprawdzałem i znów to samo :

"Please exit OpenOffice.org 3.1 and the OpenOffice.org 3.1 Quickstarter before you continue. If you are using a multi-user system, also make sure that no other user has OpenOffice.org 3.1 open."

Szybkie uruchomianie innym razem też odfajkowałem i nic nie pomaga zaczynam żałować że odinstalowałem poprzednią wersję wszystko chodziło super a teraz masakra. POMOCY :frowning:

Dziękuję za dotychczasową i zdaję sobie sprawę że będąc daleko od problemu ciężko Wam bez możliwości zobaczenia problemu (na moim komputerze) z bliska

ocenić problem ale proszę o dalszą pomoc i sugestie.


(greh) #9

Hmm.

Skoro poprzednia wersja działała dobrze, spróbuj ja na powrót zainstalować. :slight_smile:


(Jmsamolyk) #10

Skończyło się na Microsoft Office 2007