Problem z instalacją po formacie dysku

Witam na samym początku chcę zaznaczyć że moja wiedza na temat sprzetu komputerowego jest bardzo mała. Przedstawie mój problem. Pewnego dnia po włączeniu komputera, przy łądowaniu windowsa resetował mi się komp (???)Postanowiłem zrobić formata. Po ponownym wgraniu wndowsa xp chciałem zainstalować sterowniki najpierw do karty nvidia geforce 7300gt, włączyłem kreatora dodawania sprzętu aby sam znalazł kartę, po znalezieniu wyskoczyło okienko “Oprogamowanie instalowane dla tego sprzętu nvidia geforce7300gt nie przeszło testóew zdodności z systemem xp uniemożliwiającym uzyskanie logo windows…” Wcisnołem “mimo to kontynuj” przy instalowaniu z płyty sterowników przy samym końcu resetuje się komp. co mam zrobić? please help…

Wejdź w tryb awaryjny i odinstaluj tamte sterowniki. Zainstaluj potem w trybie normalnym te: http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_93.71_pl.html

Przy okazji wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Jeżeli wystąpi bluescreen, to napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Podaj napięcia odczytane z Biosu.