Problem z instalacją programów w Win7 x64

Witam, ostatnio zaobserwowałem, że od jakiegoś czasu niektóre instalki przestały mi działać. Zaczęło się to od momentu gdy odinstalowałem office 2010 po to żeby go zainstalować jeszcze raz, niestety instalka drugi raz już się nie uruchomiła , to samo było dziś, odinstalowałem mozille 3.6 żeby sobie potem zainstalować 4 RC, no ale niestety już wtedy ani instalka 3.6 ani 4RC nie zadziałały. Pojawił się tylko taki komunikat: Extracting files, please wait…, i dalej zupełnie nic. Czym to może być spowodowane? Da się to jakoś naprawić? Prosiłbym bardzo o pomoc.

Płyta instalacyjna + plus automatyczne wykrywanie problemów? Spróbuj!

Nie dostałem żadnej płyty instalacyjnej gdyż system miałem już wgrany kiedy kupywałem laptopa. mam tylko płyte ze sterami i co najwyżej dyski przywracania systemu po awarii, nic wiecej, jest jakis inny sposób?

Nie posiadasz punktów przywracania?

Jeżeli nie posiadasz płytki instalacyjnej, to zrób Przywracanie systemu (o ile posiadasz punkty przywracania, o co pytał kolega sunbeam96 ).

Choć w sumie to można by też spróbować tych dysków przywracania systemu po awarii, o których wspomniałeś. A reinstalację Windowsa powinieneś wykonać tylko w ostateczności.