Problem z instalacja programu

(Paterek95panter) #1

Siemka mam taki problem chce zajnstalowac program maya i mi wyskakuej cos takiego http://img41.imageshack.us/img41/2360/beztytuuqd.png prosze o pomoc

(ahonen97) #2

Napisz jaki posiadasz system

(Wojteko10) #3

Coś z kompatybilnością.

(Leon$) #4

http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&client=firefox-a&channel=s&rls=org.mozilla:pl:official&ei=0HUSS6CdDIPbjQfl1ZXMAw&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&ved=0CAYQBSgA&q=ISscript.msi+Maya&spell=1

:slight_smile:

(Paterek95panter) #5
Napisz jaki posiadasz system

Czyli co

(Wojteko10) #6

No czy masz XP Home Edition, czy Viste Home Basic, Czy Vistę Home Premium, czy 7 i tak samo czy Home Premium . To jest nazwa systemu. Jak nie wiesz jaki masz to PPM na Komputer (Mój Komputer)

(Paterek95panter) #7

XP Home Edition

(Danielm86) #8

Wyczyść pliki tymczasowe programem CCleaner. Zainstaluj Windows Installer 4.5

(Wojteko10) #9

Albo spróbuj naprawić przez płytę instalacyjną . (funkcja R)

(Paterek95panter) #10

zajnstalowalem Windows Installer 4.5 i to samo

(Leon$) #11

Panel sterowania >> Narzędzia administracyjne >> Usługi i sprawdzić czy usługa Instalator Windows jest włączona na ręczny

:slight_smile:

(Paterek95panter) #12

jest włonczona na ręczny

Ja miałem robionego formata i po formacie niechce mi sie ten program zajnstalowac przed formatem było ok

(Monczkin) #13

paterek95panter , popraw proszę tytuł na konkretny, oraz błędy, zgodnie z zasadami spisanymi w regulaminie forum.

(Wojteko10) #14

A instalator programu pewny? Próbowałes naprawić system ?!

(system) #15

Masz ten program (maye) oryginalną czy pobieraną z jakiejś nieoficjalnej stronki? Być może brakuje jakiegoś pliku... Sam miałem problemy z zainstalowaniem tego edytora, ale jakoś się uporałem. Jednak mi brakowało bibliotek *.dll

(Paterek95panter) #16

z internetu sciągałem ale nic nie brakuje bo mialem robionego formata i nagralem na plyte i przed foramatem sie zajnstalował

(Wojteko10) #17

Spróbuj naprawieniem systemu !