Problem z instalacją secure download manager

Witam.

Chce pobrać z dreamsparka visual studio 2012, ale mam problem. Otóż przy odpaleniu instalacji secure download manager wyskakuje komunikat: “administrator skonfigurował założenia systemowe aby zapobiegały tej instalacji” i instalacja zostaje przerwana. Robię to na Windows server 2012 na koncie z uprawnieniami administratora. Gdy spróbowałem przejść na to główne konto Administrator to tam działa, ale chcę to zainstalować na tym drugim koncie.

Co mam zrobić żeby działało?

Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam.

Widzę, że wpierw trzeba przygotować system, tak, jak tu na dole, potem odpowiednio do potrzeb pobierać to visual studio 2012, z tej stronki, jest też Pobieranie plików w ramach subskrypcji MSDN.

http://www.microsoft.com/visualstudio/plk/downloads

Czyli co dokładnie mam zrobić coś doinstalować czy co?

Jak zainstalować VS2012 to ja wiem. Mam problem z tym komunikatem, a nie z instalacją.

Pewnie, przed nową instalacją, trzeba się pozbyć tego, co nie da się uruchomić. Najlepiej total uninstallerem, albo geek uninstallerem portable, żeby nowe nie powoływało się na konfigurację starego.

Plik Readme

Przed zainstalowaniem tego oprogramowania należy zapoznać się z poniższą listą znanych problemów, wymagań systemowych i informacji o zgodności:

Visual Studio 2012 — plik Readme

NET Framework 4.5 — plik Readme

Microsoft Help Viewer 2.0 — plik Readme

Zgodność

Ale w tych plikach nie ma mowy o moim problemie. Z tego co szukałem w google to coś z uprawnieniami może być ale nie wiem co mam pozmieniać.

Tu pokazany jest taki sam komunikat do innego programu i wyjście z sytuacji, gdy nie wiemy nawet, jakie mamy ograniczenia. http://answers.microsoft.com/pl-pl/wind … a324fbf7ce Chodzi o to, że konto admin w windowsie od producenta ma jakieś ukryte ograniczenia a nowe konto admina już tego ograniczenia nie będzie miało.

Ale u mnie jest dokładnie odwrotnie. Konto od producenta działa, a to nowo zrobione nie. A właśnie na nim chcę zainstalować ten VS2012.