Problem z instalacją sieciówki InexQ CR054g na Windows 7


(Fempter) #1

Witam. U siostry na komputerze jest karta sieci bezprzewodowej InexQ CR054g. Otóż jest tylko jedna strona na której można pobrać sterowniki pod Vista/7 - KLIK. Niestety kiedy zarejestruję się na stronie, to e-mail aktywacyjny nie dochodzi do mnie.

Czy jest jeszcze jakaś strona na której można pobrać działający sterownik do tego urządzenia?


(Gorgoroth) #2

A to i to widziałeś?


(Fempter) #3

A Ty to widziałeś?? Pierwszy link wysyła mnie do strony gdzie po wpisaniu kodu, ściąga się jakiś program "Driver Detective", a drugi link wysyła mnie do strony, gdzie żeby ściągnąć sterownik trzeba zapłacić.


(Gorgoroth) #4

Fakt, drugi link to jakaś buba. Wybacz, nie sprawdziłem :oops:

Ale pierwszy? Myślisz, że ten program nic nie zdziała? Na stronce jest pewna instrukcja i odnosi się do sieciówki Twojej siostry.


(Fempter) #5

Ten program pomoże :wink: Ale tylko po kupieniu go, bo jest to wersja trial... Poza tym, ten program wyszukuje sterowniki na internecie i wtedy je pobiera. A moja siostra nie ma internetu bo karta sieciówki nie działa.


(Gorgoroth) #6

Zawsze pozostaje LAN i programy typu Driver Checker , które poprzez Internet właśnie podobnie jak poprzedni program wyszukują sterowniki. Karta sieciowa jest dość nietypowa i dlatego są problemy... Tak to jest jak się bawi w takie wynalazki :stuck_out_tongue: