Problem z instalacją SP1 oraz jednej z aktualizacji

Witam serdecznie.

Pisze z następującym problem. Z góry przepraszam, że tak się rozpisuje ale walczę z tym już trzeci dzień więc postanowiłem napisać do was z prośbą o pomoc. Posiadam w pełni legalną wersję Windowsa 7 64 bitowego na licencji MSDN AA. Zacznę od opisania całej historii :slight_smile: Otóż 3 dni temu dostałem komunikat z Windows Update, że są do pobrania nowe aktualizacje. Było to rano przed moim wyjściem z domu, więc zainstalowałem 3 mniejsze aktualizacje a SP1 zostawiłem na później jak wrócę. Wyłączyłem komputer i wyszedłem z domu. Gdy wróciłem, włączyłem komputer i postanowiłem zainstalować SP1. SP1 nie chciał się ściągnąć, tzn przez godzinę w oknie Windows Update widniało 0%. Komputer strasznie “muli” w tym czasie. Po tej godzinie zdenerwowałem się, że nic nie idzie i dałem mu restart i ściągnąłem ręcznie instalator SP1 z witryny Microsoftu ten co zajmował ok 900 MB. Zacząłem go instalować. Wszystko szło ładnie, ale po restarcie komputera, gdy instalacja zakończyła się nie działała mi myszka ani klawiatura mojego komputera. Żadna inna mysz oraz klawiatura nie chciała działać jak system chodził czy to normalnie czy to w trybie awaryjnym. Wszędzie indziej tzn w BIOS-ie lub w konsolach odzyskiwania mysz i klawiatura działała. Postanowiłem przywrócić system do stanu z przed instalacji SP1. Spróbowałem zainstalować SP1 przez Win Update raz jeszcze i tym razem wszystko poszło. Tzn ściągnęło aktualizacje która zajmowała ok 89 MB i zaczęło ją instalować. Niestety instalacja nie powiodła się ponieważ pojawił się błąd o kodzie 8024200D. Grzebiąc w internecie i na stronach Microsoftu dowiedziałem się, że jest to spowodowane tym, że któraś z ważnych wcześniejszych aktualizacji nie jest zainstalowana na moim komputerze. Doszedłem do tego, że jest to aktualizacja o nazwie KB947821. Ściągnąłem ręcznie tą aktualizacje (bo Win Update nie wykrywał jej) i zacząłem ją instalować. Pod koniec instalacji pokazał się napis, że aktualizacje zainstalowano. Aczkolwiek pasek postępu podczas aktualizacji nawet nie drgnął. Po prostu przez 5 minut podczas instalacji było 0% wykonane…i po chwili pokazało się, że aktualizacja zakończona. Problem w tym, że nie pojawiło się żadne “Uruchom ponownie” tak jak jest to podczas innych ważnych aktualizacji. Doczytałem w internecie, że jest to konieczne po zainstalowaniu tej poprawki. Dałem komputerowi restart. Po ponownym uruchomieniu w historii aktualizacji pokazało się, że z powodzeniem zainstalowano tą poprawkę. Przystąpiłem więc do ponownej instalacji SP1. Aczkolwiek znowu pod koniec instalacji SP1 pojawia się błąd o wyżej wymienionym kodzie. Więc koło się zamyka. Bardzo proszę was o pomoc z tym problemem bo ja już nie mam żadnym pomysłów. Jak czegoś nie dopisałem to pytajcie to napisze. Z góry dziękuje za odpowiedź i poświęcony czas. Pozdrawiam.