Problem z instalacją sp1 vista

Witam, Chciałbym wgrać sobie sp1 dla visty.Pobrałem sp1 dla pełnej wersji (544 mb), przy instalacji wyskakiwał błąd.

Dziś windows update wskazał mi aktualizacje sp1, klikłem zainstaluj, wszystko trwalo mniej niż 1 min i wyskoczyło aktualizacje zostały pomyślnie zainstalowane.

Wchodzę w sprzęt by upewnić się ze sp1 się zainstalował i tak nie było.I tak w kółko.

Proszę powiedzcie mi co jest tego przyczyną.

Mój sprzęt to laptop toshiba a200 vista home premium 32-bit.

wcześniej należało zainstalować przez windows updatete: taką aktualizację: narzędzie analizy gotowości aktualizacji systemu

Zobacz poniżej screen:

95677842ly0.th.jpgthpix.gif

kliknij aby powiększyć

cytat …wykryto niespójność która może uniemożliwić(…)instalację dodatków Service Pack…

http://support.microsoft.com/kb/947821

Dzięki za pomoc, program pobiorę ze strony microsoftu.

tak, też można. Link w poprzednim moim poście.

Pozdrawiam

■■■■■■■, Próbuje zainstalować to narzędzie analizy gotowości aktualizacji i wyskakuje błąd ( instalator napotkał błąd: 0x8007000d)nieprawidłowe dane :expressionless:

pobierasz i instalujesz dla właściwej wersji systemu?

Tak, już sobie poradziłem z błędem.Nie wiem z jakiego powodu pobieranie samo się zatrzymało, a ja próbowałem uruchomić niepobrany plik.Teraz program instaluje się, dość długo to trwa…

Update:

Zainstalowałem sp1.Dziękuję Ci bardzo za pomoc! !!

Wiesz może dlaczego po zainstalowaniu sp1 co około 30 min mam bluescreeny :expressionless: Jak temu zapobiec ?

Nie mam pojęcia dlaczego masz jakieś błędy, ale radzę Tobie spisać podczas bluescreenu kod błędu i podać tu na forum, wtedy zobaczymy dlaczego masz bluescreena i czy można coś z tym zrobić( może :google:

Mam takie małe pytanko amianowicie tego narzędzia analizy gotowości aktualizacji systemu. Mam go zainstalowanego, ale nie wiem gdzie go uruchomić i czy po uruchomieniu pojawi się jakies okienko czy coś w tym rodzaju. Bardzo mi na tym zalezy i mam nadzieje, że pomożecie ludzie :smiley:

Zainstaluj to - http://msdl.microsoft.com/download/symb … .3.233.msi

Inni Cię pokierują, jak się tego używa…

A do czego służy ten program ja go własnie uruchomiłem i nie wiem co mam dalej robić :x

On wskazuje powód, jakim są bluescreeny…

Ale ja nie mam żadnych bluescreenów…mi tylko chodziło o to jak uruchomić narzędzie analizy gotowości aktualizacji systemu Windows bo to może mi pomóc przy instalacji Service Pack 1 dla Visty( przy instalacji wyskakuje mi błąd 0x8007000B). :frowning: :frowning:

To sorry, gdzieś niedoczytałem…