Problem z instalacją sp2

Mam problem z instalacją sp2. Kiedy kończy sie wyodrębnianie plików pokazuje sie takie coś http://www.fotozrzut.pl/zdjecia/89e31ea4a1.png co musze zrobić żeby zainstalować ten dodatek?? To dla mnie bardzo ważne :cry:

Zintegrować płytę instalacyjną windowsa z SP2 i z takiej płyty wykonać instalację systemu.

Opis po wpisaniu w :szukaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/search.php?mode=results

No tak tylko że niechcem nagrywać nowej płyty, musi być przecież jakiś sposób bo przed formatem instalowałem normalnie :?

Typuję, że to wina oprogramowania antywirusowego. Wyłącz ochronę na czas instalacji SP2

Wyłączyłem i nic nie dało :frowning:

To wyłącz wszelkie rezydentne oprogramowanie, gdyż jakiś program blokuje zainstalowanie biblioteki, której dotyczy komunikat

Nie już wiem to chyba przez to że zrobiłem xp na la’a viste i musze teraz zdobyć skąś ten plik i go wrzucić tylko niewiem skąd go wziąść

Menu start/uruchom/msconfig/ogólne/rozwiń plik?

Ale żeby przywrócić musze mieć ten wcześniejszy plik. Może ktoś by mi go wysłał mailem lub wrzucił na np. rapidshare?? Te pliki to “user32.dll” i drugi “SHELL32.dll” (C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll, a ten drugi niewiem gdzie znależć ale pewnie też w “system32”. Bardzo bym prosił żeby ktoś wrzucił :? :frowning:

Co takiego? :smiley:

Nic nie musisz mieć - wykonaj jak ci napisal MarS

Dobże wpisałem w pierwszym okinku?? Jeśli tak to co mam dalej wpisać bo niewiem?? 018ddb7748bb0f4em.png

Zle to robisz,

W pierwszym okienku wpisz plik shell32.dll

w drugim okienku Wpisujesz sciezke do CD tj. X:\i386

Gdzie X to literka CDROM

A w trzecim , to co wpisales w pierwszym czyli podajesz lokalizacje gdzie ma byc umieszczony.

Niestety niepomogło :frowning: Zrobił bym aktualizacje ale pożyczyłem winodowsa i odzyskam go dopiero za jakiś miesiąc. Ale może ktoś ma jakieś inne pomysły??

Kopie plików masz w lokalizacji X:\Windows\System32\dllcache

Folder jest ukryty - wiec wlacz pokazywanie plikow i folderow …

Teraz skopiuj z tej lokalizacji w/w pliki do lokalizacji …\System32

ale niewiem o co chodzi bo wtedy wszystko wpisałem i nacisnełem rozwiń i tylko okienko sie zamknęło tak ma być??

I tak dalej cie nierozumiem skoro ten plik miał sie niby pokazać w \system32

to jak mam go tam skopiować skoro tam on już jest bo z tego co napisałeś tak wychodzi

edit: ok już załapałem ale jak wchodze do tego folderu to tam niema tego pliku

Żony, fajki i Windowsa się nie pożycza :P:P:P