Problem z instalacja spolszczenia do Win Media Center


(Ramirez1) #1

Zainstalowałem Windowsa Media Center Edition 2005 wszystko spoko tylko nie moge doinstalować spolszczenia.Wkładam płytke otwiera sie ona klikam w plik mcelocpack_PLK pomieli kilka sekund niby idzie jakiś tam postęp instalacji ale sie wyłącza i pojawia się okienko na którym jest napisane :Lokalization Pack for Microsoft Windows XP Media Center Edition a w okienku komunikat to : Windows Xp Media Center Edition 2005 localization packs can only be instaqled on system running the U.S. English version of Update Rollup 2 for Windows Xp Media Center Edition 2005.i jedyne co moge zrobić z tym okienkiem to zamknąc lub kliknąć OK.


(Pbk24) #2

Tak jak jest napisane. Nie zainstalujesz polskiej wersji na angielskim systemie. Tak samo jest z resztą do IE. np jak masz IE 6 po angielsku (Windows też jest angielski) to nie zainstalujesz IE7 po polsku.


(goomish) #3

Przecież komunikat jest w miarę jasny. Zanim będziesz mógł zainstalować pakiet lokalizacyjny języka polskiego musisz wcześniej odwiedzić Windows Update, ściągnąć i zainstalować Pakiet zbiorczy aktualizacji 2 dla systemu Windows XP Media Center Edition 2005 czyli właśnie to Update Rollup 2 for Windows Xp Media Center Edition 2005