Problem z instalacją sterownika do karty graficznej

Mam problem z zainstalowaniem sterownka “ATI Mobility Radeon™ X1600” inaczej ATI m56-p . Podczas instalowania pokazuje mi się “Program instalacyjny nie mógł zakończyć instalacjii. Sprobuj użyć standardowego sterownika VGA dla karty graficznej przed uruchomieniem programu instalacyjnego.” Cały czas próbuje zainstalować właśnie ten sterownik ale problem stale się powtarza:/ Mógł by mi ktoś pomóc:))??

kami1011 , a próbowałeś jakieś inne wersje sterowników? To mi wygląda raczej na uszkodzenie tej karty.

nie próbowałam innych sterowników. Próbowałam pare razy ściągnąć ten sterownik z internetu ale i tak pojawiał się ten sam błąd:/

ja miałem pare razy taką sytuacje

spróbuj przez tryb awaryjny

jak nie pójdzie to dalej pomyślimy 8) 8)

Uszkodzenie karty? Gimme a break!

Wypakuj pliki z instalatora (jak się da; nie wiem, jak jest w ATI, GeForce wypakowuje przed instalacją automatycznie do folderu na dysku C), potem wybierz w Panelu sterowania Dodaj sprzęt i spróbuj zainstalować kartę poprzez wskazanie w odpowiednim momencie plików sterownika.

kami1011 ,

  • spod konsoli odzyskiwania przeskanuj dysk za pomocą komendy chkdsk /r

  • odinstaluj poprzedni sterownik,

  • przeczyść rejestr za pomocą CleanGP oraz CCleaner,

  • zastosuj Windows Installer CleanUp

  • ściągnij niecertyfikowane stery z http://www.omegadrivers.net/

Pobierz plik instalacyjny :

http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … obility-xp

Pozostała część sterowników powinna automatycznie pobrać sie z internetu .

mroczny30 niestety przez tryb awaryjny się nie da :expressionless: nadal ten sam problem…

impassive nie można wypakować pliku z instalatora

mysz1 pobrałam ten plik instalacyjny, sterownik pobrał sie automatycznie ale podczas instalacji wyskoczył błąd:/

rokko niestety nie wiem o co chodzi w tym co napisałeś;)

Aby wyeliminoać ewentualne błędy na dysku uruchom komputer z płyty instalacyjnej, po załadowaniu wszystkich plików pokaże się niebieski ekran, gdzie wciskasz klawisz “R”, następnie w trybie konsoli odzyskiwania (wiersz poleceń) wpisujesz chkdsk /r (lub chkdsk /f /r),

Odintaluj obecny sterownik, przeczyść rejestr, ściągnij sterowniki Omegi (dla 1X) i zainstaluj.

dziękuje bardzo za pomoc :slight_smile: zainstalowałam sterownik Omegi, coprawda wyskoczył jakiś błąd ale zainstalowało sie do końca i jest dużo lepiej :slight_smile: