Problem z instalacją sterownika karty graficznej

Cześć

Mam problem ze sterownikiem do karty graficznej geforce 9800GT,na systemie windows Vista 64.Napiszę Wam szczerze ,że mnie to zdziwiło bo nigdy nie miałem takiego problemu.Ściągnąłem dzisiaj najnowszy sterownik do karty w/w ale podczas rozpakowania wyskakuje taki monit:

nvidiak.th.jpg

Co on oznacza? I Czy da się rozwiązać ten problem?Dodam tylko ,że ponowne ściągnięcie nie pomogło.

Hej,

Wprost, że plik jest uszkodzony i nie ma możliwości jego rozpakowania.

Spróbuj ściągnąć plik jeszcze raz. Jeśli to nic nie da, postaraj się ściągnąć go na innym komputerze. Ściągnij też na swoim kompie jakikolwiek inny nieco większy program i spróbuj go zainstalować - jeśli będzie podobny komunikat, to być może masz problem z netem (gubienie pakietów, etc.) i stąd wspomniany komunikat…

:arrow: z jakiego łącza internetowego korzystasz??

Pozdrawiam,

Dimatheus

dokładnie komunikat brzmi o tym że wystąpił błąd podczas rozpakowywania(ladowania) aplikacji,pobierz jeszcze raz polecam strone guru3d.com,tam sterowniki są dużo szybciej niż na stronie producenta o dziwo,i napewno działają

kablówka,nawet nie wiem czy jest to neostrada netia czy może chello po prostu podłączam się kablem do gniazdka i net śmiga

Problem udało się rozwiązać ściągnięciem sterownika z innej przeglądarki,z IE.Z FF nie dało rady zainstalować nawet gdy ściągnąłem stery drugi raz.

Dziękuje za zainteresowanie się tematem.

Hej,

:slight_smile:

Trochę dziwne - a używasz jakiś wtyczek do FF umożliwiających ściąganie plików?? Jakich??

Nie ma sprawy… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Niven , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif