Problem z instalacja sterowników ATI catalyst. pomocy!

:frowning: gdy włozyłem nową karte graficzną do mojego komputera ati radeon hd4350 chciałem zainstalowac sterowniki zaczeły sie instalowac a tu po instalacji wyskoczył mi taki :frowning: ERROR! :frowning: Setup was unable to find components that can be installed on your current hardware or software configuration. Please make sure you have the required hardware or software.” czyli instalator nie mógł znalezc elementów które mogą być instalowane na aktualnej konfiguracji sprzętu lub oprogramowania. upewnij sie ze masz wymagany sprzet lub oprogramowanie.

MÓJ SYSTEM TO MS Windows XP Home Edition 2002 SP2 i nie chce chodzic a gdy włozylismy karte u mojego kolegi to karta działała sprawnie( jego system to MS Windows VISTA ultimate SP1) CZY TO PRZYCZYNA ZŁEGO SYSTEMU OPERACYJNEGO? A MOZE TO WINA POZOSTAŁOSCI STEROWNIKÓW Z POPRZEDNIEJ KARTY ATI RADEN HD 3650 (ALE KARTA BYŁA ZEPSUTA I PRZYSŁALI MI DRUGĄ HD 4350) ZOSTAŁ TYLKO UNISTAL PO BYŁEJ KARCIE ALE NIE MOGE GO WYRZUCIC BO WYSKAKUJE JAKIS BŁĄD. całosc sterowników usówałem programem Driver Sweeper. jesli to wina systemu to czy pomoze zainstalowanie Service PACKA 3. BARDZO PROSZE O POMOC JESLI BEDA POTRZEBNE JESZCZE JAKIES INFORMACJE PROSZE PISAC. :slight_smile:

Z GÓRY DZIEKI :slight_smile:

jaki błąd?

Sterowniki do złej karty graficznej.

Musisz pobrać te: http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … radeonx-xp

Najlepiej po tym zainstaluj na nowo DirectX: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=147

prawidlowa-instalacja-bibliotek-directx-t213229.html

błąd ze brakuje jakiegoś pliku. jak wczesniej pisałem użyłem programu driver sweeper który usunął wszystko oprócz tego

odinstaluj najlepiej sterowniki przez aplet Dodaj/Usuń Programy z Panelu Sterowania i usuń pozostałości w trybie awaryjnym - dopiero po tym instalacja nowych sterowników. Dokładną instrukcje o tym, znajdziesz w poście deinstalacja-sterownikow-kodekow-t76390.html

sewajsiak , nie krzycz. Użyj opcji Edytuj i popraw swojego posta.