Problem z instalacją sterowników karty graficznej

Mam problem z zainstalowaniem sterowników do karty graficznej w wersji8.7, nie moge takze azinstalować starszej wersji mam wgrane sterowniki catalysty 8.6 wyskakuje bład 0X80040707 i instalacja się nie konczy choć sterowniki są wgrane lecz karta ich nie czyta a usunąć ich nie moge co robić

ryglicki1 , czy podczas próby usunięcia sterowników pojawia się jakiś komunikat??

Pisało że śa używane ale już je usunołem ale i tak nie wgrać sterowników dalej ten błąd

Może jeszcze jakieś procesy pozostały??

Zobacz Start->Uruchom->msconfig i zobacz czy nic z karty graficznej nie pozostało.

W trybie awryjnym usuń resztki sterowników tym programem.

Daj znać czy poszło.

Boje się usunąć używane sterowniki gdy inne nie chcą się zainstalować

A to co…?

Chodziło mi o to że te sterowniki instalują się do pewnego momentu a potem nie mogłem ich usunąć bo były używane a po restarcie kompa usunołem je normalnie

Może dać logo systemu

Logo?

A co do 8.7 .Nie polecam, bo już na forum coś było o problemach z nimi.

Ale z tymi 8.6 też mam pełno problemów a szczególnie z funkcją vpu recover komp się często zawiesza na starszych tego nie mmiałem i przez ten problem nie wgram starszej wersjii

W dniu 25.07.2008 , o godzinie 22:32 został dopisany post przez ryglicki1

No i oczywiście nie wgram nowszych wersjii, z tego co czytałem na innych forach to format ale nie chce formatować kompa tylko z takiego powodu myśle że jest na to jakis sposób

Dokładna deinstatalacja sterowników karty graficznej

viewtopic.php?t=76390

Poprawna instalacja sterowników karty graficznej

viewtopic.php?f=7&t=9838

Ale jak będe zmieniał karte to z jej instalacją nie będzie żadnych problemów z tym że to będzie także karta ati

Zmiana karty wiąże się ze zmianą sterowników. Kilka minut banalnej roboty.

Także nie powinno być żadnych problemów o ile nie dostaniesz karty z jakąś wadą fabryczną :stuck_out_tongue: