Problem z instalacją sterowników na ATI Radeon HD 4670 DDR3

Witam,

Mm pewien problem, otóż. Niedawno kopiłem laptopa MSI EX 625 z oprogramowaniem Windows 7. Sformatowałem system i obecnie mam Windows XP. I tu zaczynają się schody. Większość nowych gier chodzi mi bardzo dobrze, jednak w niektórych pojawia się problem czarnego ekranu. GTA 4, Mass Effect oraz Modern Warfare 2. O ile w tych dwóch pierwszych problem pojawia się zaraz po kilku minutach, to w CoD mogę czasami pograć nawet do 1h :smiley: Zaznaczam, że w Dragon Age gram na maksymalnych ustawieniach i taki problem nie pojawił się ani razu. Ale do rzeczy. Postanowiłem zainstalować sterowniki, będąc przekonanym, że to pomorze. Mam cały pakiet 9.10, 9.11, 9.12, jednak o ile niektóre się instalują, to wersje sterowników w panelu pozostają nadal takie same, tj. Catalyst 0. Podczas instalacji sterowników rozumiem, że należy odinstalować stare, jednak gdy wchodzę w opcję odinstaluj nie wykrywa żadnej starszej wersji, no bo w końcu starsza od 0 nie istnieje :? Żeby było mało problemów, to panel Catalyst przestał mi się otwierać :smiley: Podaję bebechy laptopa.

Intel Core 2 T6600 2.20 Ghz

4 GB Ram

ATI Mobility Radeon HD 4670 DDR3 512

Istnieje jakieś rozwiązanie? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. Z góry dzięki za szybkie odpowiedzi.

Edit ■■■■: Tak, tak, wiem, że w złym dziale. Jeżeli to możliwe, to proszę moderatora o przeniesienie. Przepraszam za kłopot.

Na karcie mobilnej zwykłych sterowników się nie instaluje, musisz je najpierw zmodyfikować :

http://www.hardwareheaven.com/modtool.php , lub pobrać odpowiednie sterowniki ze strony MSI.

A swoją drogą co cię skłoniło do zamiany 7 na XP?

Szczerze mówiąc to głównie chodziło mi o problem połączenia się z internetem. Mam neostradę i delikatnie mówiąc, lekko denerwowała mnie zabawa w poszukiwanie odpowiednich sterowników do mojego modemu, który nie jest pierwszej młodości. Jednak teraz wiem, że mogłem popełnić błąd. I chyba ponownie bym tego nie zrobił :wink: