Problem z instalacją sterowników

:!: Witam serdecznie :!:

Otórz mam problem z karta graficzną. Na standartowych sterownikach do mojej karty czyt Asus HD3650 nie ma sterowników dobrych więc znalazłem inne alternatywne. Te inne nie są rozpoznawanie przez sprzet i instalacja jest automatycznie przerywana. Wiec przez menedzer urządzeń chce zaktualizować sterowniki i potem chce ja podać mu z dysku konkretny plik jaki ma zainstalować, ale on przyjmuje tylko pliki z rozszerzeniem .inf a mój plik jest .exe ! Jak to ominąć? Bo jestem bez dobrych sterowników. (historia, która jest opisana w tym linku jest identyczna jak moja, nawet myszki mamy takie same) Pomoc zaczerpnołem z tej strony:

http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20090220190101221&board_id=9&model=EAH3650+Series&page=1&SLanguage=pl-pl

Wszystko idzie mi dobrze do momentu:

6.Próbujecie zainstalować je setup'em ale jeżeli wam wyskoczy że Instalator nie rozpoznaje sprzętu (i zaraz się zamknie), wchodzicie w Menadżera Urządzeń (ppm na Mój komputer, zakładka Sprzęt), wyszukujecie swoją kartę, PPM i AKTUALIZUJ STEROWNIK > Zainstaluje z listy lub określonej lokalizacji > Nie wyszukuj wybiorę sterownik do zainstalowania||||||| > Z dysku > szukacie ściągniętych sterowników > Driver > XP_INF > i wybieracie CX_74230 > szukacie na liście swojej karty (jeśli nie ma 3650 dajecie HD3600 SERIES) i później tylko OK Display Driver się instaluje ! Później już tylko możecie zainstalować sobie CCC ale to już z setupa z paczki ze sterownikami (folder CCC) i jeśli chcecie WDM też możecie zainstalować je z setup już normalnie..

Od momentu oddzielonego ||||||| juz tak różowo nie jest. Ponieważ wystepuje okno kreator konfiguracji sprzętu i musze cos wybrac jakies urządzenie (kontrolery IDE/ATA;karta graf;procesor…i wiele wiele innych) no to wybieram ogolnie wszystkie potem wskakuje okno z podpisaniem sterowników i jest opcja z dysku ale tu przyjmuje tylko rozszerzenie .inf ,mój plik jest .exe więc nawet go nie wykrywa i na tym sie konczy. Wiec jakie macie propozycje? Czekam na szybką odpowiedź. Pozdrawiam! :slight_smile:

:arrow: PS: Jeżeli ktoś miał, ma tą karte i jakies super sterowniki które wykorzystują tą karte niech da znać. Ja juz sie troche łamie, chciałem sobie pograc w troche lepsze tytuły a tu klapa te gry które płynnie mi chodziły na starej karcie gorzej chodzą na tej nowszej. Asus polewke sobie zrobiło z tego produktu, sterowników powinno być od grona, to ja powinienem przebierać w sterownikach, a nie ze musze szukać i nie wiadomo czy znajde :slight_smile:

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy pinio150 :wink:

zamień rozszerzenie z .exe na .rar, może uda się wypakować, tam będziesz miał plik .inf :slight_smile:

Temat do zamknięcia!

Tutaj rozwiazanie: