Problem z instalacją sterowniku dźwięku M4A77T

Mam problem z zainstalowaniem po formacie sterowników dźwięku do płyty głównej M4A77T, w trakcie instalacji pojawia się komunikat “We don’t found audio device”. Wcześniej nie miałem takich problemów. Ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Jaki system? Jeżeli Windows XP, czy masz zainstalowany Service Pack 3?

Zainstalowałeś wcześniej sterowniki do chipsetu?

Tak XP sp2 i zainstalowałem sterowniki chipsetu. Wcześniej było ok a teraz działa tylko brzęczyk :stuck_out_tongue:

dzony1991 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Hej,

Pierwsze co, to aktualizacja systemu do Service Packa 3. Później instalacja wszystkich dostępnych poprawek.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Słaby ze mnie (jeszcze :D) majster ale ostatnio korzystałem z powodzeniem z tego:

http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers … 25819.html

może się przyda.

A jakieś jeszcze pomysły? W tej konfiguracji zawsze działało i nie było takiej sytuacji :confused:

Hej,

Może i tak, ale czy przypadkiem nie zmieniłeś sterowników na nieco nowszą wersję? Obecnie praktycznie wszystkie sterowniki dla systemu XP wymagają dodatku SP3, bez którego mogą działać błędnie, bądź niestabilnie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Mam ściągniętą wersje 9.5.00.33.110503(stara kopia dawno ściągnięta od producenta) i używałem jej wcześniej bez problemu.

Hej,

Ok, ale zainstalowanie jakiejś poprawki mogło spowodować, że urządzenie jest teraz błędnie wykrywane. Dlatego wypadałoby jednak zainstalować dodatek SP3.

Pozdrawiam,

Dimatheus