Problem z instalacją sterowniku dźwięku M4A77T

(Janjag1991) #1

Mam problem z zainstalowaniem po formacie sterowników dźwięku do płyty głównej M4A77T, w trakcie instalacji pojawia się komunikat "We don't found audio device". Wcześniej nie miałem takich problemów. Ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać?

(rgabrysiak) #2

Jaki system? Jeżeli Windows XP, czy masz zainstalowany Service Pack 3?

Zainstalowałeś wcześniej sterowniki do chipsetu?

(Janjag1991) #3

Tak XP sp2 i zainstalowałem sterowniki chipsetu. Wcześniej było ok a teraz działa tylko brzęczyk :stuck_out_tongue:

(Agatonster) #4

dzony1991 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Dimatheus) #5

Hej,

Pierwsze co, to aktualizacja systemu do Service Packa 3. Później instalacja wszystkich dostępnych poprawek.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(rzaza) #6

Słaby ze mnie (jeszcze :D) majster ale ostatnio korzystałem z powodzeniem z tego:

http://www.dobreprogramy.pl/SlimDrivers ... 25819.html

może się przyda.

(Janjag1991) #7

A jakieś jeszcze pomysły? W tej konfiguracji zawsze działało i nie było takiej sytuacji :confused:

(Dimatheus) #8

Hej,

Może i tak, ale czy przypadkiem nie zmieniłeś sterowników na nieco nowszą wersję? Obecnie praktycznie wszystkie sterowniki dla systemu XP wymagają dodatku SP3, bez którego mogą działać błędnie, bądź niestabilnie.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Janjag1991) #9

Mam ściągniętą wersje 9.5.00.33.110503(stara kopia dawno ściągnięta od producenta) i używałem jej wcześniej bez problemu.

(Dimatheus) #10

Hej,

Ok, ale zainstalowanie jakiejś poprawki mogło spowodować, że urządzenie jest teraz błędnie wykrywane. Dlatego wypadałoby jednak zainstalować dodatek SP3.

Pozdrawiam,

Dimatheus