Problem z instalacja systemu

nie moge zainstalowac systemu (xp, me) w biosie mam ustawione aby komp uruchomił sie z plytki ale po wcisnieciu dowolnego klawisza odpala sie aurox 9.2 który jest zainstalowany od wczoraj mam ten problem wczesniej było wszycho ok lecz po formacie dysku z xp i auroksem nie moge zainstalowac zadnej windy niestety nie mam dyskietek startowych do windy jak sformatowac dysk z auroxem zeby go nie było z windy umiałem to zrobic myslałem ze z kompem jest cos nie tak ii aby sprawdzic zainstalowałem auroksa ktorego juz nie chce a moze w biosie cos narobilem jak przywruciic jego ustawienia???

zrób dysskietke startową bo tak to nie bardzo.

a jak sformatowałeś dysk? Fdiskiem? Jeśli tak to system plików masz windowsowy, wiec tylko bootloader auroxa ci się włącza. Wejdź do DOSa z np dyskietki startowej Win 98, przejdź na C:\ i wpisz: fdisk /mbr wciśnij enter i zrestartuj. Powinno wywalić ci bootloadera i bedzie spoko

nie mam dosa ani zadnej dyskietki jak pisałem

nie mam tez dostepu do innego kompa

Zdecyduj sie czy masz te systemy na dysku czy go sformatowałeś i dysk jest czysty. Piszesz “po formacie” a potem że nie umiesz sformatować. Co to znaczy “nie mam dosa” :? Zapewniam że masz. Idź do sąsiada, sklepu komputerowego, kawiarenki - gdziekolwiek i poproś o zrobienie dyskietki startowej, najlepiej pod Win98 - jesli nie umiesz wejść do Dosa z własnego kompa to to jest najłatwiejszy sposób

nie masz zielonego pojecia o kompie a bierzesz sie za formatowanie podej meila to ci wysle linka albo dyskietke nagrasz sobie

Powiedz mi polo jak ty te posty piszesz skoro nie masz dostepu do innego kompa ani systemu na swoim cooo ??

zrobiłem format dysku z xp i format dysku z auroxem nastepnie chciałem zainstalowac winde i nic to zeby sprawdzic czy komp jest ok zainstalowałem auroxa i dzieki niemu pisze te posty prosze czytac uwaznie pisalem ze nie mam dostepu do inniego kompa ani w kafejce ani gdzie kolwiek a co do dosu prosze o podpowiedzi

Podaj e-maila a pośle Ci MS-DOS z 98se

Po cóż wysyłać skoro ściągnąć można ją tu: Dyskietka Startowa