Problem z instalacją uaktualnienia do IE7

Ostatnio w moich automatycznych aktualizacjach pojawiła się łatka o nazwie "Zbiorcza aktualizacja zabezpieczeń dla program Internet Explorer 7 w systemie Windows XP (KB947864). System nie może zainstalować tej aktualizacji i strasznie mnie denerwuje dymek, który obwieszcza, że są nowe aktualizacje. Co zrobić? Próbowałem odznaczyć aktualizację, ale jakimś cudem po chwili znów chciała być zainstalowana.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 5730.13+PL - zainstaluj ta wersje z dobrych programów tu chyba są te łatki, a aktualizacja powinna zniknąć z listy :slight_smile:

EDIT: Czy nie zainstalowałeś czasami SP3 do Windowsa XP ??

Tak. Mam zainstalowanego SP3

Spróbuj wyrzucić śmieci z dysku np. Odkurzaczem (moduł Szybkie Czyszczenie Dysku), wyczyść rejestr np. Windows Live OneCare, TuneUp Utilites, wyłącz z autostartu antywirusa, zrestartuj kompa (tak, żeby antywir się nie uruchomił) i spróbuj wtedy jeszcze raz zainstalować tą aktualizację.

Mi to pomogło w tym miesiącu jak nie mogłem zainstalować aktualizacji do WMP11. :wink:

Inne programy do czysczenia rejestru:

CCleaner

Easy Cleaner

Jeśli chodzi o wyłaćzenie antywirusa z autostartu, to wejdź w Start->Uruchom…->wpisz msconfig ->OK->zakładka Uruchamianie->Odznacz wszystkie procesy należące do av.

poco czyścić? ja i tak wole FF :stuck_out_tongue:

Wystarczy zastosować się do porad podanych na stronie producenta i problem znika .

http://support.microsoft.com/kb/943144/pl

:!:

Odpowiem na to pytanie :slight_smile:

Otóż są pliki, które niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku i warto je usunąć (przecież pliki tymczasowe nie przydadzą się, jak już będą “po czasie”)

Jeśli o rejestr chodzi, to też warto usuwać klucze od odinstalowanych programów, gdyż na nic się potem nie przydadzą, a mogą też sprawiać problem, jeśli program był odinstalowany z powodu jakiegoś błędu. Podsumowując:

im mniej śmieci tym lepiej :).

akurat to jest Twoje zdanie, a może inni wolą korzystać z IE i nic na to nie poradzisz.

=D> tak tylko sobie żartuję mam IE FF i Operę a do śmieci odkurzacz i revo unistaler dyski defragmętuję a do rejestru się nie mieszam bo się nie znam.kiedyś miałem Tune Up Ultinise on odwalał za mnie brudno robotę. :stuck_out_tongue: :^o