Problem z instalacją virtual pc

Mam problem z zainstalowaniem aktualizacji microsoftu a mianowicie virtual pc na windows 7 HomePremium

Wydaje mi się ze wszystko robie dobrze bo:

-wszedłem na strone microsoftu pobrałem microsoft virtual pc dla wyższej wersji

-daje instaluj, pokazuje mi sie umowa licencyjna daje akceptuj, mam juz okno z postępem instalacji akutalizacji dochodzi do połowy i wywala: następujące aktualizacje nie zostały zainstalowane (czyli to KB958559)

mam włączoną w biosie wirtualizacje (AMD-V)

i w sumie to nie wiem co jeszcze moze być przyczyna

a zainstalowac virtual pc na win7HP napewno się da bo czytałem juz o tym w nie jednym artykule

pzdr

Virtual PC z XP Mode jest przeznaczony dla Windows 7 Professional, Enterprise i Ultimate.

Pod Windows 7 działa również poprzedni Virtual PC 2007, z tym że na XP Home i 7 Home pojawi się ostrzeżenie, że może nie obsługiwać, ale można je wyłączyć.

Ja tez to próbowałem.

Tu jest ten artykuł: http://www.osinfo.pl/artykuly/windows-x … me-premium

Mi się zainstalowało, ale virtual pc napisał że mój komputer nie spełnia virtualizacji. Ściągnąłem nawet tą aktualizacje, która powodowała że można uruchomić, ale nie dla tej wersji systemu. Wkurzyłem sie i po prostu kupiłem wersje professional i programem Windows Anytime Upgrade zmieniłem wersje sytemu i teraz wszystko gra. :P:P

No cóż, przegladałem ten artykuł i utknąłem w punkcie, właśnie na instalacji virtual pc ze stronki microsoftu, a wirtualizację mam włączoną w biosie. Czytałem o tym w Chipie czy tam komputerświat i jest tam ukazany dokładnie ten sam sposób

A ja w tworzeniu nowej maszyny wirtualnej. Trochę dalej zaszłem :stuck_out_tongue: