Problem z instalacja Visty

Witam kupiłem lapka z preinstalowaną Vistą Home Premium ale udało mi sie sciągnac z MSDNA Viste Business 64bit DVD oczywiście mam procesor 64 bitowy a wersja Home jest 32bitowa więc postanowiłem ją zmienić, gdy w końcu udało mi się urochomić instalację po wpisaniu klucza wyskoczył błąd : error code 0x8007000D cannot find E:\sources\install.wim , więc sprawdziłem kilka forów i znalazłem że to może być problem z nośnikiem że za szybko się wypalało czy coś takiego więc bo oczywiście plik znajdował się na dysku sam sprawdzałem, nagrałem więc kolejny tym razem z minimalną predkościa i to samo i tak dalej zrobiłem 5 kopii z ktorych oczyVIście żadna nie działa nawet próbowałem nośniki różnych firm i to też nie pomaga,Znalazłem też post mówiący że to może być wina dameona więc usunołem go i co …nic dalej to samo ja już nie wiem co może pomóc może ktoś inny wie dlatego prosze Pomocy! !!

po co ci wersja 64Bit ??

masz 4+ GB Ram ?!

Adas Miauczynski , spróbuj zintegrować SP1 z tą płytką. Ale wygląda na to, że instalator w ogóle nie znajduje pliku install.wim

Adas Miauczynski , proszę poprawić wiadomość używając opcji Edytuj. Na Forum używamy polskich znaków w pisowni.

mam 4gb ramu owszem