Problem z instalacją windows 7

Witam, jestem nowicjuszem i mam taki problem, otóż na moim laptopie najprawdopodobniej siadł system windows 7 i kiedy wkładam płytę “windows 7 recovery disc”, zaznaczam opcję odzyskaj system nagle wyswietla się na całym ekranie napis ERROR. Proszę o pomoc, jeżeli podałem za malo informacji, za słaby opis sytuacji to proszę napisac… Z góry dziękuję za pomoc.

Czy windows w ogóle odpala,próbowałeś uruchomić tryb awaryjny i w nim przywrócić system,miałeś włączone przywracanie systemu.Chcesz przywrócić system czy postawić go na nowo?

System nie odpala, wogole nie pojawia sie możliwość wyboru trybu awaryjnego. Chce postawic system od nowa…

To wybierz zainstaluj>sformatuj partycję c w ntfs (ewentualnie pozakładaj partycje) i na tej partycji instaluj system.

Dodane niedziela, 13 cze 2010, 17:28

http://www.vista.pl/porady/968_instalac … prise.html

MOLPER99 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Niestety mój problem nie rozwiązał się, podczas proby instalacji windows wyskakuje błąd , o dość skomplikowanej nazwie. Do tego kiedy wyberam partycje na której ma zostac zainstalowany windows pojawia sie komunikat o tresci " proszę wybrać inny dysk, ponieważ ten może wkrotce ulec awarii". proszę o pomoc…

Ciężka sprawa ,może jak masz gwarancję to oddaj lepiej lapka do serwisu.