Problem z instalacją windows 7

(Molper99) #1

Witam, jestem nowicjuszem i mam taki problem, otóż na moim laptopie najprawdopodobniej siadł system windows 7 i kiedy wkładam płytę "windows 7 recovery disc", zaznaczam opcję odzyskaj system nagle wyswietla się na całym ekranie napis ERROR. Proszę o pomoc, jeżeli podałem za malo informacji, za słaby opis sytuacji to proszę napisac... Z góry dziękuję za pomoc.

(Łukash) #2

Czy windows w ogóle odpala,próbowałeś uruchomić tryb awaryjny i w nim przywrócić system,miałeś włączone przywracanie systemu.Chcesz przywrócić system czy postawić go na nowo?

(Molper99) #3

System nie odpala, wogole nie pojawia sie możliwość wyboru trybu awaryjnego. Chce postawic system od nowa...

(Łukash) #4

To wybierz zainstaluj>sformatuj partycję c w ntfs (ewentualnie pozakładaj partycje) i na tej partycji instaluj system.

-- Dodane niedziela, 13 cze 2010, 17:28 --

http://www.vista.pl/porady/968_instalac ... prise.html

(Monczkin) #5

MOLPER99 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

(Molper99) #6

Niestety mój problem nie rozwiązał się, podczas proby instalacji windows wyskakuje błąd , o dość skomplikowanej nazwie. Do tego kiedy wyberam partycje na której ma zostac zainstalowany windows pojawia sie komunikat o tresci " proszę wybrać inny dysk, ponieważ ten może wkrotce ulec awarii". proszę o pomoc...

(Łukash) #7

Ciężka sprawa ,może jak masz gwarancję to oddaj lepiej lapka do serwisu.