Problem z instalacją Windows 8 - Nie wyszukuje partycji

Witam,

Tak jak w temacie, nie wyszukuje mi partycji. Chce ode mnie jakieś sterowniki ale ja nie wiem o co może chodzić. Napisane jest: “A media driver your computer needs is missing. This could be a DVD, USB or Hard disk driver. If you have a CD, DVD, or USB flash drive with the driver on it, please insert it now.” Proszę o jak najszybszą pomoc.

Instalujesz system z oryginalne płyty? Czy sam ją nagrywałeś? Jeżeli sam ją nagrywałeś, czy sprawdzałeś sumy kontrolne obrazu przed nagraniem?

Obraz płyty mam ze strony Microsoftu. Wersja którą posiadam jest wersją deweloperską (chociaż nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie) i mam ją nagraną na pendrive. Myślę że jeżeli jest z ich serwerów to powinna być ok.

Szkoda że nie sprawdziłeś sum kontrolnych pobranego obrazu. Miałbyś wówczas 100% pewności że obraz jest pobrany prawidłowo.

Czy masz możliwości sprawdzenia pendrive na innym komputerze?

Jeżeli mi wytłumaczysz krok po kroku co mam zrobić to tak.

Chodzi mi o sprawdzenie czy na innym komputerze, przygotowany pendrive działa poprawnie.

A w kwestii sprawdzenia sum kontrolnych, wszystkie informacje znajdziesz w Google.

Wszystko wygląda dobrze. Na innym PC działa… Może to przez to że zrobiłem format programem Hiren 10.1???

Czy na dysku masz jakieś partycje i czy chcesz je zachować?

Wszystkie partycje na dysku są puste, a ja chcę tylko zainstalować tego Windowsa, więc mogę się bawić dalej w formaty i takie inne.

Spróbuj wyczyścić dysk przy pomocy komend

Że tak to ujmę… Nic a nic to nie dało… Tak jak napisałem na samym początku ten komputer chce ode mnie jakieś sterowniki. Czy przy całkowitym formacie dysku mogło się usunąć coś co nie powinno zostać usunięte??